Szeroki wybór ubezpieczeń na korzystnych warunkach
Szeroki wybór ubezpieczeń na korzystnych warunkach, Elżbieta Olejnik Pośrednik ubezpieczeniowy, Czastary

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191225539
REGON: 101377790
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Nazywam się Elżbieta Olejnik i jestem pośrednikiem ubezpieczeniowym. Oferuję swoje usługi w Czastarach, w województwie łódzkim. Swoją działalność prowadzę już od 2012 roku, jednak ubezpieczeniami zajmuję się od 2003 roku.

Oferta

Zajmuję się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Klientom zapewniam swoje fachowe doradztwo w zakresie polis. Moim celem jest znalezienie najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

W ofercie mam głównie:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia samochodu,
  • ubezpieczenia inwestycyjne,
  • ubezpieczenia ochrony prawnej,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia NNW.
Zapewniam szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym OC, AC, NNW, Assistance czy ubezpieczenia szyb i opon. Pomogę znaleźć korzystne ubezpieczenie domu, mieszkania czy działki, chroniące w przypadku kradzieży z włamaniem czy pożarów i powodzi. Osobom wyjeżdżającym na wakacje proponuję ubezpieczenia turystyczne, pomocne w razie wypadku czy zagubienia bagażu. Dodatkowo oferuję ubezpieczenia gospodarstw rolnych, ubezpieczenia dla cudzoziemców i ubezpieczenia medyczne. Posiadam korzystne ubezpieczenia grupowe dla pracowników.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i skorzystania z mojego pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Olejnik Pośrednik ubezpieczeniowy

Elżbieta Olejnik Pośrednik ubezpieczeniowy, Czastary

Opinie (0)

Opinie o firmie Elżbieta Olejnik Pośrednik ubezpieczeniowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.