Skupujemy różne surowce i materiały
Skupujemy różne surowce i materiały, Elżbieta Jurek FHU Jurex, Tarnów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8731168178
REGON: 121129355
Rok założenia:
1995

O firmie

Firma FHU Jurex istnieje na rynku od 1995 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się skupem złomu. Właścicielką jest Elżbieta Jurek.

Oferta

W domu, piwnicy i garażu zalegają kilogramy niepotrzebnych i zużytych rzeczy? Nie wiadomo co z nimi zrobić? Szkoda tak po prostu wyrzucić do kosza? Znamy te scenariusze i dylematy. Dotykają tak naprawdę każdego gospodarstwa domowego. Produkty, które gromadzimy przez całe życie, bo ciężko się ich pozbyć, prędzej czy później i tak wylądują w śmieciach. Jest jednak sposób, by tego uniknąć.

Nasza firma oferuje skup wszelakich surowców, dzięki czemu śmieci zostaną posegregowane i na nowo wykorzystane, a Państwo pozbędziecie się kłopotu i zarobicie trochę grosza. To idealne i ekologiczne rozwiązanie, które proponuje Jurex.

W ofercie przedsiębiorstwa Klienci znajdą skup metali kolorowych, a w tym:
  • miedź
  • mosiądz
  • brąz
  • aluminium
  • cyna
  • cynk i ołów
Poza tym skupujemy także: kayner, stal narzędziową, akumulatory, kable, silniki elektryczne, chłodnice oraz wióry. Przyjmujemy również tworzywa sztuczne (PP, PE, HDPE): butelki Pet, nakrętki, folię stretch i budowlaną (tylko białą). Dodatkowo można u nas zostawić: wiaderka, łopaty, doniczki oraz meble ogrodowe.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy pomogą Państwu na każdym etapie współpracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci wychodzili od nas zadowoleni i z tego względu bardzo dbamy o profesjonalną obsługę. Oferujemy konkurencyjne ceny za sprzedaż: akumulatorów, złomu stalowego, surowców wtórnych, kabli, katalizatorów, a także niesprawnych komputerów oraz zużytego sprzętu AGD.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Ratuj świat- segreguj śmieci
Ratuj świat- segreguj śmieci
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest segregacja śmieci. Wrzucając odpowiednie odpady, do odpowiednich pojemników realnie wpływamy na przyszłość.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elżbieta Jurek FHU Jurex

Elżbieta Jurek FHU Jurex, Tarnów

Opinie (5)

Opinie o firmie Elżbieta Jurek FHU Jurex

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
05.09.2019
Bardzo dobre ceny. Polecam!
Tycjan
Tycjan
5.0
17.07.2019
Super, że na oddaniu śmieci można jeszcze zarobić.
Eryk
Eryk
5.0
20.05.2019
To fajna alternatywa dla zwykłego wyrzucania śmieci. W ten sposób wiem, że trafiły w odpowiednie ręce.
Andrzej G
Andrzej G
5.0
08.04.2019
Polecam firmę jurex sprzedałem tutaj złom który zalegał mi na posesji i zaskoczyła mnie bardzo dobra cena złomu zawsze to parę złotych więcej
Wioletta
Wioletta
5.0
28.03.2019
Bardzo profesjonalnie prowadzony skup złomu. Śmiało można przyjść i sprzedać to, co zalega nam w domu.
Tagi