Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych, Elżbieta Giedyk-Sierakowska Notariusz Kancelaria Notarialna, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
09:00 - 15:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6570010895
REGON: 290382360
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Nazywam się Elżbieta Giedyk-Sierakowska i od 1993 roku prowadzę własną kancelarię notarialną. Jej siedziba mieści się w Kielcach. Zajmuję się obsługą zarówno Klientów prywatnych, jak i biznesowych, oferując najwyższy standard usług.

Oferta

Do każdego z powierzonych mi zleceń podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zależy mi, aby sfinalizować Państwa sprawy najszybciej jak to możliwe. Specjalizuję się w przygotowywaniu aktów notarialnych, takich jak:
 • umowy kupna-sprzedaży,
 • umowy majątkowe,
 • darowizny,
 • poświadczenia dziedziczenia,
 • testament,
 • poświadczenia dokumentów,
 • wypisy, odpisy oraz wyciągi dokumentów,
 • protesty weksli i czeków.
Oprócz tego do moich obowiązków należy sporządzanie umów spółki. Zajmuję się także doręczaniem oświadczeń.

W moim biurze notarialnym otrzymają Państwo fachową opiekę i doradztwo. Wykonując zawód zaufania publicznego, jestem zobowiązana do zachowania całkowitej dyskrecji, dlatego mogą być Państwo spokojni, powierzając mi swoje sprawy.

Zapraszam do mojej kancelarii notarialnej. Chętnie udzielę informacji na temat oferowanych usług.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Giedyk-Sierakowska Notariusz Kancelaria Notarialna

Elżbieta Giedyk-Sierakowska Notariusz Kancelaria Notarialna, Kielce

Aktualności

 • protesty weksli

  08.09.2023

  Czy słyszałeś kiedyś o protestach weksli i czeków? Są to dokumenty, które wystawia notariusz. Zazwyczaj jest to zapis na odwrocie czeku lub weksla. Jest to między innymi odmowa przyjęcia lub anulowanie dokumentu. Protest czeku sporządza się wtedy, gdy bank nie chce lub nie może wypłacić wierzycielowi równowartości czeku.

 • obsługa notarialna firm

  06.07.2023

  Z usług kancelarii notarialnej korzystają między innymi spółki. Wiele z nich nawiązuje długofalową współpracę. Do zadań notariusza w tym zakresie należy między innymi sporządzanie umów spółki, doręczanie oświadczeń, a także doradztwo w zakresie umów i innych czynności notarialnych. Na wszelkie pytania uzyskać można odpowiedź kontaktując się telefonicznie z biurem kancelarii.

 • testament

  30.05.2023

  Przygotowywanie testamentów to jedna z czynności, jaką zajmuje się notariusz. Taki dokument sporządzany jest wyłącznie wtedy, gdy w biurze osoba potwierdzi swoją tożsamość, a także jest w pełni świadoma tego, co robi. Dokument jest wtedy podstawą dziedziczenia i przekazania spadku osobom, które zostały w nim wymienione.

 • notariusz

  17.03.2023

  Notariusz jest osobą zaufania publicznego, która działa zgodnie z ustawa Prawo o notariacie, a także z zachowaniem etyki zawodowej i poufności. Wykonuje czynności notarialne, działając na zlecenie osób fizycznych, firm i instytucji. Dokumenty przez niego przygotowane mają moc prawną. Notariusz spotyka się ze swoimi klientami w biurze. W niewielu przypadkach i gdy występują szczególne okoliczności, notariusz może świadczyć usługi również poza kancelarią.

 • akt notarialny

  31.01.2023

  Akty notarialne to jedne z umów i czynności notarialnych, jakie są najczęściej wykonywane w kancelarii. Notariusz przygotowuje akt notarialny, który następnie jest przekazywany nabywcy danej nieruchomości, a odbywa się to przy udziale obu stron i złożeniu przez nich podpisów.

Opinie (3)

Opinie o firmie Elżbieta Giedyk-Sierakowska Notariusz Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
19.05.2022
Nasza firma współpracuje z tą kancelarią od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Polecamy z czystym sumieniem.
Kamil
Kamil
5.0
01.03.2022
Z usług tej kancelarii korzystam za każdym razem, gdy mam do załatwienia sprawy notarialne. Zawsze mogę liczyć na ich profesjonalizm, polegający na terminowym i rzetelnym przygotowaniu moich dokumentów. Polecam!
Jolanta
Jolanta
4.0
29.01.2022
Pani Elżbieta to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, która oferuje pełne wsparcie podczas prowadzenia spraw. Jak najbardziej polecam jej usługi.