Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570446660
REGON: 190435437
Rok założenia:
1993

O firmie

Nazywam się Elżbieta Beldegrin i zajmuję się prowadzeniem usług księgowych. W ofercie mojego biura Klienci znajdą rozliczanie VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych i rozliczenie PIT. Moje biuro zlokalizowane jest w Gdańsku. Prowadzę je od 1993 roku.

Oferta

Działalność gospodarczą z zakresu usług księgowych prowadzę od wielu lat i mam w związku z tym bogate doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Z moich usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Najważniejsza jest dla mnie wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług.

Moja firma jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, przy pomocy którego wykonuję powierzone mi zadania szybko, dokładanie i w wyznaczonym przez zleceniodawcę czasie.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą świadczę takie usługi jak:
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie VAT,
  • sporządza sprawozdań finansowych,
  • rozliczenia podatkowe.
Przygotowuję rozliczenia PIT, szczególnie dla osób prywatnych.

Gwarantuję wysoką jakość moich usług oraz ich terminowe wykonanie. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z rozliczeniami udzielam wszelkich informacji, ponieważ elementem mojej działalności jest również prowadzenie doradztwa podatkowego. Posiadam również wiedzę z zakresu prawa finansowego oraz prawa podatkowego.

Zachęcam do skorzystania z moich usług księgowych w Gdańsku.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Beldegrin Usługi księgowe

Elżbieta Beldegrin Usługi księgowe, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Elżbieta Beldegrin Usługi księgowe