Windy pasażerskie i towarowe
Windy pasażerskie i towarowe, Elwind Sp. z o.o., Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540309991
REGON: 8410903
KRS: 0000009020
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Elwind znajduje się w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach związanych z budową dźwigów transportowych i pasażerskich. Ma niezwykle bogatą historię, ponieważ początki firmy sięgają roku 1990. Przez niemal 30 lat na rynku spółka zrealizowała tysiące projektów.

Oferta

Windy to element który wpisał się w krajobraz budynków mieszkalnych i innych obiektów na stałe. Są bardzo przydatne, ponieważ umożliwiają szybkie pokonywanie nawet dużych pionowych odległości i poruszanie się pomiędzy poziomami budynku. Realizacja projektów dźwigowych wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej zaufać specjalistom z firmy Elwind. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową, pracami modernizacyjnymi i serwisem urządzeń dźwigowych. Rozwiązania proponowane przez firmę są nowoczesne, zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i są ekonomiczne w eksploatacji. Oczywiście dopasowane są do oczekiwań każdego zamawiającego. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje:
  • dźwigi osobowe
  • dźwigi osobowo-towarowe
  • dźwigi towarowe
  • platformy dla niepełnosprawnych
Dźwigi osobowe mogą być wyposażone w zakryte albo panoramiczne windy. Z kolei dźwigi towarowe montowane są w wariantach udźwigu od 50 kilogramów do nawet tony. Niektóre z ich wariantów przystosowano do podnoszenia europalet. Sprawdzają się w szpitalach, bibliotekach, fabrykach i urzędach. Możliwe jest też realizowanie specjalnych zamówień, np. na windy do transportu elementów scenicznych i podnośniki do transportu naczep.

W przypadku konstrukcji przeznaczonych dla niepełnosprawnych można je podzielić na pionowe, niewymagające budowy betonowego szybu. Montowane są wewnątrz albo na zewnątrz budynków. Często instalowane są też platformy przyschodowe poruszające się na specjalnej prowadnicy.

Wszystkie konstrukcje dźwigowe mogą być przez Elwind modernizowane, a także serwisowane. Firma oferuje całodobowe pogotowie dźwigowe i reagowanie na każdy sygnał o awarii.

Więcej informacji związanych z firmą Elwind i jej ofertą znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Modernizacja budynku – czy warto zdecydować się na windę?
Modernizacja budynku – czy warto zdecydować się na windę?
Dźwigi osobowe podnoszą komfort budynku. Warunkiem ich wydajności jest sprawność. W przypadku starych instalacji jedynym rozwiązaniem jest modernizacja.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elwind Sp. z o.o.

Elwind Sp. z o.o., Bydgoszcz

Opinie (6)

Opinie o firmie Elwind Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
4.0
02.07.2020
Modernizacja na medal. Winda jeździ szybciej i nie ma niebezpieczeństwa, że sama ruszy.
Irek
Irek
5.0
19.05.2020
Dźwig osobowy od Elwind działa bezawaryjnie. Jestem bardzo zadowolony z konstrukcji wykonanej przez firmę.
Filip
Filip
5.0
12.03.2020
Elwind modernizował windę w mojej firmie. Urządzenie miało już kilkadziesiąt lat, dlatego wymagało unowocześnienia. Teraz działa bez zarzutu!
Karol
Karol
5.0
02.01.2020
Dobre rozwiązania dla niepełnosprawnych. W moim bloku zamontowali pionową platformę i dzięki temu osoby które nie mogą się samodzielnie poruszać wjeżdżają na swoje piętra.
Norbert
Norbert
4.0
29.11.2019
Szybki serwis windowy. Po zgłoszeniu awarii przyjechali i nie miało znaczenia, że jest późna godzina i to weekend.
Wiktor
Wiktor
5.0
30.09.2019
Polecam firmę Elwind. To najlepsi specjaliści od urządzeń dźwigowych w regionie. W moim biurze zamontowali windę i działa bez zarzutu.