Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5891052891
REGON: 191466500
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Biuro projektowe Elta Pro zostało założone w 1996 roku. Właścicielem firmy jest Ireneusz Tackowiak. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi procesu budowlanego. Nasze biuro znajduje się w Kartuzach, na terenie województwa pomorskiego.

Oferta

W firmie Elta-Pro wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane oraz branżowe. W skład naszej specjalistycznej oferty wchodzą również adaptacje projektów typowych oraz aranżacje wnętrz. Podejmujemy się także projektowania ogrodów. Zatrudnieni wyspecjalizowani pracownicy mają na swoim koncie niezliczone ilości udanych projektów, dzięki czemu zdobyliśmy renomę w branży. Do naszych usług wchodzi także nadzór budowlany oraz techniczna obsługa budownictwa i inwestycji. Wykonujemy ekspertyzy techniczne dla naszych Klientów, oceniamy stan domu, a także sporządzamy projekty domów jednorodzinnych. W skład naszych kompetencji wchodzi także prowadzenie książki obiektu budowlanego, okresowe kontrole stanu budynków czy też przeglądy instalacji, w tym np. odgromowych.Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy Państwowe i prywatne, a także instytucje publiczne. Wszelkie projekty wykonujemy na odpowiednio przystosowanych do tego programach komputerowych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym z aktualnymi świadectwami homologacyjnymi.Współpracujemy z administratorami i osobami decyzyjnymi we wspólnotach mieszkaniowych. Oferujemy swoją pomoc w założeniu i prowadzeniu ksiąg obiektu budowlanego.Terminowo wywiązujemy się z naszych obowiązków i dbamy o przejrzystość naszych prac. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pozostałymi informacjami na nasz temat.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Zakres działalności

Architektura wnętrz
Projektowanie ogrodów i terenów zieleni
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elta-Pro Projekty budowlane Ireneusz Tackowiak

Elta-Pro Projekty budowlane Ireneusz Tackowiak, Kartuzy

Opinie (0)

Opinie o firmie Elta-Pro Projekty budowlane Ireneusz Tackowiak