Miejsce spotkań z miłością do polskiej kuchni
Miejsce spotkań z miłością do polskiej kuchni, Elprofi Elżbieta Gąsiorek, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6422184600

O firmie

Restauracja Antresola to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Została założona w 2015 roku, a jej właścicielką jest Elżbieta Gąsiorek. Specjalnością restauracyjnej kuchni są dania polskie.

Oferta

Kuchnia polska to bogactwo smaków i świeże składniki. Przepisy dopracowywane przez wieki na terenie całego kraju, od morza, aż po Tatry stosowane są w restauracji Antresola. W tym warszawskim lokalu królują dania smaczne, sycące i pięknie podane. Kucharze zawsze używają świeżych składników, np. gęsiny pochodzącej z lokalnego targu. Doskonale smakuje przygotowany na niej rosół z domowym makaronem, a smakosze z pewnością docenią też pasztet z gęsi. Na gości restauracji czekają również inne dania śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne. Można wśród nich znaleźć takie przysmaki jak:
  • schabowy z kostką na smalcu
  • kaczka w sosie wiśniowym
  • racuszki z jabłkami
Ważnym punktem w menu są też przystawki, takie jak wypiekany świeżo chleb na zakwasie.

Miłośnicy słodkości mogą w Antresoli zamówić również sernik przygotowywany na parze, bezę zaskakującą połączeniem słodkości ze słonym karmelem i kisiel na czerwonym winie.

Więcej informacji dotyczących restauracji Antresola znajdą Państwo na stronie internetowej. Można tam nie tylko poczytać o serwowanych daniach, ale również zarezerwować stolik.

Kontakt

Kontakt Elprofi Elżbieta Gąsiorek

Elprofi Elżbieta Gąsiorek, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Elprofi Elżbieta Gąsiorek