Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391453168
REGON: 511004620
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Nasza szkoła jazdy mieści się w Olsztynie. Właścicielem firmy jest Edward Hensellek. Nieprzerwanie od 1982 roku nauczamy kursantów podstaw jazdy.

Oferta

Nasz kurs składa się z 30 godzin lekcji teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Przygotowujemy Kursantów do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nauczamy takich umiejętności jak:
  • właściwe parkowanie auta,
  • dostosowanie się do warunków panujących na drodze,
  • reagowanie w chwilach zagrożenia.
Zapewniamy niezbędne materiały do nauki, w skład których wchodzi podręcznik oraz płyta z przykładowymi zadaniami egzaminu teoretycznego. Organizujemy na miejscu potrzebne badania lekarskie. Uczestnicy mogą decydować o intensywności oraz terminach kursu. Dla wymagających osób przygotowujemy kursy indywidualne. Istnieje możliwość rozłożenia ceny kursu na raty.

Nasi instruktorzy to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy podchodzą indywidualnie do każdego Kursanta i pomagają mu opanować podstawy nauki jazdy, niezależnie od tego, czy dana osoba wcześniej siedziała za kierownicą, czy jest to dla niej pierwszy raz. Każdy Kursant może wybrać sobie instruktora, który będzie mu odpowiadał.

Najlepsi instruktorzy, punktualność i świetna atmosfera - to wszystko znajdziesz w szkole Edwarda Henselleka w Olsztynie. Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Elmot Szkoła nauki jazdy Edward Hensellek

Elmot Szkoła nauki jazdy Edward Hensellek, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Elmot Szkoła nauki jazdy Edward Hensellek