Produkcja wysokiej jakości przyrządów pomiarowych
Produkcja wysokiej jakości przyrządów pomiarowych, Elmetron, Zabrze

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6480003934
REGON: 008437179
KRS: 0000057329
Rok założenia:
1989

O firmie

Firma Elmetron znajduje się w Zabrzu, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwem zarządzają Państwo R. i A. Olszewscy oraz E. i M. Jędrzejczykowie. Na rynku istniejemy już wiele lat, początki naszej działalności sięgają 1989 roku.

Certyfikaty i dyplomy

W 1994 roku otrzymaliśmy złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLEKO oraz nagrodę za najlepszą polską technologię na Międzynarodowych Targach EKOTECH. Dodatkowo trzy razy z rzędu zdobyliśmy złoty medal na Międzynarodowych Targach EUROLAB.

Oferta

W Elmetron zajmujemy się głównie produkcją przyrządów jedno- i wielofunkcyjnych w wersjach laboratoryjnych oraz terenowych, różniących się przeznaczeniem, rodzajem funkcji dodatkowych oraz dokładnością. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyłącznie naszymi rozwiązaniami, nie korzystamy z licencji innych marek.

Oferta Elmetron obejmuje szeroki wybór takich urządzeń jak:
  • jonometry
  • termometry
  • stymulatory pH
  • tlenomierze
  • wilgotnościomierze
  • grubościomierze
  • pH-metry
  • przyrządy pomiaru potencji Redox
  • konduktometry do wód kotłowych
Wszystkie urządzenia powstają z surowców najwyższej klasy, ponadto staramy się je stale ulepszać. W miarę możliwości zmniejszamy rozmiar oraz wagę sprzętu, przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności baterii bez konieczności jej ładowania.

Nasze przyrządy pomiarowe wykorzystywane są w wielu instytucjach, zakładach przemysłowych oraz uczelniach, gdzie cieszą się pozytywną opinią. Na chwilę obecną podejmujemy się eksportu do ponad czterdziestu krajów świata. Z opinii naszych Klientów wynika, że odpowiednia eksploatacja oraz postępowanie według wskazówek zawartych w instrukcjach obsługi, które są zawsze dołączane do naszych artykułów, zapewniają bezawaryjną, wieloletnią pracę. Pomimo tego na nasze produkty dajemy 24-miesięczną gwarancję. W razie jakichkolwiek usterek zakupionych u nas produktów, doświadczeni specjaliści podejmą się ich naprawy.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz ekspresową realizację napraw. Z przyjemnością pomożemy w wyborze optymalnych urządzeń oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z firmą Elmetron.

Kontakt

Kontakt Elmetron

Elmetron, Zabrze

Opinie (1)

Opinie o firmie Elmetron

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elwira
Elwira
5.0
13.09.2021
Oferują porządne przyrządy pomiarowe dla laboratoriów. Jestem zachwycona ich ofertą, jest naprawdę szeroka i można znaleźć to, czego się potrzebuje!