Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250015983

O firmie

Firma Elmax sp.j. znajduje się w Ząbkach, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1993 roku. Zajmujemy się produkcją podzespołów elektronicznych. Osobami decyzyjnymi są Stefan Galiński i Ryszard Pietrasiak.

Oferta

Elmax to firma, która już od 25 lat zdobywa doświadczenie w branży elektronicznej. Zajmujemy się produkcją płytek drukowanych oraz fachowo świadczymy usługi związane z elektroniką.

W ofercie znajdują Państwo:
  • obwody drukowane,
  • płytki drukowane,
  • akcesoria elektroniczne.
Ponadto specjalizujemy się w montażu obwodów drukowanych, naklejaniu frontfolii na płyty, montażu prototypowych płyt czołowych oraz montażu wymaganego okablowania. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Podejmujemy się realizacji projektu, a następnie wykonania płytki drukowanej. Wykonujemy płytki jednostronne, dwustronne i wielowarstwowe, także niestandardowe. W naszej ofercie znajduje się również wykonanie płytek prototypowych już przy minimalnej ilości dwóch sztuk. Polecamy też laminaty izolacyjne stosowane do produkcji płytek drukowanych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Zawsze możecie Państwo liczyć z naszej strony na poradę i pomoc. Zapewniamy atrakcyjne ceny, jesteśmy rzetelni i terminowi, a przede wszystkim wyróżniają nas wysokie kompetencje zawodowe będące wynikiem wielu lat doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Elmax z Marek.

Kontakt

Kontakt Elmax sp.j. S. Galiński, R. Pietrasik

Elmax sp.j. S. Galiński, R. Pietrasik, Marki

Opinie (6)

Opinie o firmie Elmax sp.j. S. Galiński, R. Pietrasik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
01.01.2019
Porządna współpraca od samego początku. Zrealizowali projekt i wykonali dla mnie dwieście sztuk płytek drukowanych, a cena była korzystna. W tej branży to profesjonaliści.
Piotrek
Piotrek
5.0
10.11.2018
Bardzo dobra jakość, bardzo korzystna cena. Zdecydowanie warto.
Kamil
Kamil
5.0
25.09.2018
Elmax to firma z dużym doświadczeniem, ich płytki to naprawdę jakość. Współpracuję już z nimi od wielu lat i jak do tej pory ta współpraca układa się bardzo dobrze. Na pewno pozostanę ich klientem.
Aleksander
Aleksander
5.0
14.07.2018
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, wykonali dla mnie wysokiej jakości płytki dwustronne, uwzględniając wszystkie moje wytyczne. Serdecznie polecam.
Kazik
Kazik
5.0
24.05.2018
Dobrze wydrukowane płytki obwodowe, wszystko najwyższej jakości. Absolutnie bez zastrzeżeń.
Bartosz
Bartosz
5.0
22.03.2018
Wykonali dla mnie prototypowe płytki, które potrzebowałem do swojego projektu. Szybko się uwinęli, a dodatkowo nie musiałem zamawiać żadnych gigantycznych ilości wykonali to już dla czterech płytek. Dobra firma.