Modernizacja i obsługa stała kotłowni
Modernizacja i obsługa stała kotłowni, Elkeniktron Wiesław Kenik, Przasnysz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7611015922
REGON: 550061518
Rok założenia:
1994

O firmie

Siedziba firmy Elkeniktron znajduje się w Przasnyszu, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo należy do Wiesława Kenika i zajmuje się handlem oraz usługami związanymi z instalacjami centralnego ogrzewania. Firma działa w branży od 1994 roku.

Oferta

Komfort termiczny to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka, a do jej osiągnięcia potrzebne są instalacje grzewcze. Firmą, która od lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań grzewczych jest Elkeniktron. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dobranie urządzeń pasujących klientowi pod względem ceny, łatwości obsługi i kosztów eksploatacji. Firma oferuje oparcie instalacji centralnego ogrzewania o takie rozwiązania jak:
  • kotły gazowe
  • kotły olejowe
  • kotły na pellet
  • piece gazowe
  • piece olejowe
  • piece na pellet
  • pompy ciepła
  • kolektory słoneczne
  • fotowoltaika
Poza sprzedażą wymienionych systemów Elkeniktron oferuje też rekuperatory do wentylacji mechanicznej, odzyskujące ciepło z powietrza oraz kominki, bojlery i podgrzewacze wody. Oczywiście wraz z urządzeniami sprzedawane są inne potrzebne materiały do budowy instalacji wodnych, elektrycznych i gazowych. Wszystkie urządzenia są dostarczane na wskazane miejsce i w razie potrzeby serwisowane. Firma służy też konserwacją urządzeń oraz szkoli instalatorów.

Więcej informacji o Elkeniktron można uzyskać pisząc na podany adres mailowy albo dzwoniąc.

Marki i specjalizacje

Firma oferuje urządzenia takich marek jak Buderus, Termet, Acv, Thermagen, Vailant, Viessman, Wolf.

Artykuły

Rodzaje kotłów gazowych
Rodzaje kotłów gazowych
Planujesz zakup oraz montaż kotła gazowego jako urządzenia ogrzewającego swój dom. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie są typy kotłów gazowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elkeniktron Wiesław Kenik

Elkeniktron Wiesław Kenik, Przasnysz

Opinie (4)

Opinie o firmie Elkeniktron Wiesław Kenik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
14.01.2020
Firma Elkeniktron sprzedała mi pompę ciepła oraz panele słoneczne. Jestem zwolennikiem czystej energii, a dzięki nim mogą z niej korzystać na co dzień.
Mateusz
Mateusz
5.0
02.11.2019
Od niedawna mieszkam w nowym domu. Ogrzewanie wykonane jest w oparciu o kocioł gazowy od Elkeniktron. Firma oferuje też jego serwis i konserwację.
Maria
Maria
5.0
14.09.2019
Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę Elkeniktron.
Emil
Emil
5.0
20.07.2019
Polecam firmę Elkeniktron. Dostarczyli wszystko co potrzebne do budowy centralnego ogrzewania i to w atrakcyjnych cenach.