Dodatkowe dane

Polecane oferty

Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Mielno to miejscowość położona między Bałtykiem a jeziorem Jamno. To świetne miejsce dla osób lubią...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Grzybowo w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Polna 29. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 78-132 Grzybowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.16096N, 15.51543E. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Elizabetta. Willa" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Elizabetta. Willa" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Grzybowo jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 94 358 12 17 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Elizabetta. Willa

Elizabetta. Willa, Grzybowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Elizabetta. Willa