Dodatkowe dane

Polecane oferty

Olsztyn, Kołobrzeska 15 lok. 28
Zapraszam wszystkie panie na ginekologiczne badania profilaktyczne przeprowadzane w moim gabinecie....
Ginekologia to bardzo wymagająca dziedzina, w której najważniejsze jest podejście do pacjentki. Zaw...
Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży medycznej. Przez ten czas wypracowałem sobi...
Od 7 lat działam prężnie w branży medycznej. Specjalizuję się w ginekologii. Przyjmuję kobiety w ró...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Gotowca 48. Korespondencyjny kod pocztowy to: 10-087 Olsztyn. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.7662758823529N, 20.4766783921569E. Branża Ginekolodzy to dziedzina, w której firma "Eliszewski Maciej, lek. med. Gabinet" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Konsultacje w gabinecie ginekologicznym polegają na zebraniu informacji dotyczących schorzeń pacjentki, badaniu piersi, badaniu ginekologicznym i ewentualnym zleceniu badań dodatkowych. Zakres usług gabinetu ginekologicznego to w szczególności: prowadzenie ciąży, diagnozowanie stanów zapalnych szyjki macicy i pochwy, monitorowanie owulacji, cytologia, antykoncepcja, poradnictwo w zakresie menopauzy.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 89 527 30 62 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Eliszewski Maciej, lek. med. Gabinet

Eliszewski Maciej, lek. med. Gabinet, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Eliszewski Maciej, lek. med. Gabinet