Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych
Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych, Elektryk Żywiec Paweł Barteczko, Leśna

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 00:00
Wt.
08:00 - 00:00
Śr.
08:00 - 00:00
Cz.
08:00 - 00:00
Pt.
08:00 - 00:00
Sb.
08:00 - 00:00
Nd.
08:00 - 00:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5532306848
REGON: 360359860
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Elektryk Żywiec znajduje się w Leśnej, w powiecie żywieckim, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług elektrycznych. Właścicielem jest Paweł Barteczko.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i montaż instalacji elektrycznych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy:
  • instalacje elektryczne,
  • pomiary elektryczne,
  • przyłącza,
  • instalacje odgromowe,
  • instalacje przemysłowe,
  • tablice licznikowe,
  • pomiary uziemienia,
  • oświetlenie ewakuacyjne.
Dodatkowo specjalizujemy się w naprawie instalacji elektrycznych, podłączaniu pieców, montażu instalacji pożarowych, białym montażu, montażu zasilania placów budowy, a także przenoszeniu liczników elektrycznych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Elektryka to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Ponadto zajmujemy się wymianą wyłączników gniazd, lamp i rozdzielni, montażem zabezpieczeń różnicowo-prądowych, montażem nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia, montażem systemów sterowania. Zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne.

Prowadzimy również usługi pogotowia elektrycznego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania siedziby firmy Elektryk Żywiec .

Artykuły

Czym jest instalacja elektryczna oraz jak się ją montuje?
Czym jest instalacja elektryczna oraz jak się ją montuje?
Nikt z nas zapewne nie wyobraża sobie życia bez instalacji elektrycznych. Czym jednak one są i jak poprawnie je zamontować, komu to zlecić i jak o nie dbać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Elektryk Żywiec Paweł Barteczko

Elektryk Żywiec Paweł Barteczko, Leśna

Opinie (3)

Opinie o firmie Elektryk Żywiec Paweł Barteczko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
10.09.2018
Wykonawca godny polecenia Usługa wykonana schludnie. , szybko i bardzo fachowo. Wszystko wykonane tak jak sobie życzyłam z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Polecam każdemu kto szuka nowoczesnego wykonania. Cena też była rozsądna.
Tomek
Tomek
5.0
11.11.2019
Współpraca z firmą Elektryk Żywiec przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Nikodem
Nikodem
5.0
20.09.2019
Usługi elektryczne na wysokim poziomie. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.