Montaż nowoczesnych węzłów cieplnych
Montaż nowoczesnych węzłów cieplnych, Elektrotermex Sp. z o.o., Ostrołęka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7580000611
REGON: 008025940
KRS: 0000094183
Rok założenia:
1988
Branża:

O firmie

Firma Elektrotermex została założona w 1988 roku i od tamtej pory nieprzerwanie dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu ciepłownictwa. Do naszych zadań należy m.in. produkcja węzłów ciepłowniczych. Siedzibą firmy jest Ostrołęka, w województwie mazowieckim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, także na stronie internetowej.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Główny profil działalności firmy Elektrotermex związany jest z ciepłownictwem. Mamy 30 letnie doświadczenie branżowe, dzięki czemu oferujemy asortyment najwyższej jakości. Jako pierwsi w kraju rozpoczęliśmy produkcję kompaktowych węzłów cieplnych, które spotkały się z bardzo dobrym odbiorem i uznaniem w postaci licznych medali i dyplomów na targach i wystawach branżowych, a nam zapewniły pozycję jednej z wiodących firm ciepłowniczych w kraju.

Cały czas poszerzamy naszą ofertę, wprowadzamy nowe, innowacyjne rozwiązania i pozostajemy wśród wiodących producentów. Nasza bieżąca propozycja to:
  • jednofunkcyjne węzły cieplne EC,
  • dwufunkcyjne węzły cieplne w układzie szere ECWS,
  • dwufunkcyjne węzły cieplne w układzie równo ECWR,
  • duże stacje cieplne,
  • instalacje przemysłowe,
  • kotłownie gazowe,
  • izolacje termiczne rurociągów.
Nasze węzły cieplne są wysoko funkcjonalne i pozwalają na precyzyjne przełożenie parametrów w miejskiej sieci cieplnej na parametry odpowiednie dla instalacji ogrzewanego obiektu. Pozwalają one na skuteczną regulację parametrów wody instalacyjnej, a także zdalne ich monitorowanie i odczytywanie. Przez wszystkie lata działalności wyprodukowaliśmy ponad 11tys. sztuk węzłów zarówno małych węzłów dla domów jednorodzinnych, jak i kilkumegawatowych i wielofunkcyjnych stacji cieplnych.

Każde zlecenie traktujemy w pełni indywidualnie wykonując odpowiedni projekt co gwarantuje dopasowanie do parametrów danej sieci i instalacji wewnętrznych. Wszystkie nasze produkty są zgodne z odpowiednimi normami i wysokimi standardami. Spełniają też niezbędne dyrektywy unijne o czym świadczy oznaczenie CE. Możemy się pochwalić wieloma prestiżowymi realizacjami.

Zaletą naszych węzłów jest ich kompaktowa konstrukcja dzięki czemu da się je bez problemu przenieść nawet poprzez ciasne korytarze, czy wąskie drzwi. Przemyślana konstrukcja umożliwia prosty dostęp do wszystkich urządzeń węzła cieplnego w trakcie jego normalnej eksploatacji.

Zapewniamy bezpłatną dostawę w dowolne miejsce na terenie Polski. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników dzięki czemu wszelkie prace realizujemy rzetelnie i terminowo.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Kompaktowe węzły cieplne
Kompaktowe węzły cieplne
Jednymi z najbardziej nowoczesnych węzłów cieplnych na polskim rynku, są te kompaktowe, dwufunkcyjne równoległe ECWR, oferowane przez Elekrotermex Sp. z o.o.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elektrotermex Sp. z o.o.

Elektrotermex Sp. z o.o., Ostrołęka

Opinie (2)

Opinie o firmie Elektrotermex Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
30.05.2019
Wszystko, jak należy, węzeł bardzo dobrze działa. Polecam.
Konrad
Konrad
5.0
25.03.2019
Zamontowane w naszym zakładzie produkcyjnym węzły doskonale się sprawdzają. Pod każdym względem produkt się sprawdza, to była świetna inwestycja, Elektrotermex to w tym zakresie specjaliści.