Nowoczesne instalacje elektryczne i niskoprądowe
Nowoczesne instalacje elektryczne i niskoprądowe, Elektropstryk Łukasz Majstrowicz, Lubin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6922515201
REGON: 368155720
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Elektropstryk z Lublina, której właścicielem jest Łukasz Majstrowicz, oferuje Państwu swoje usługi elektryczne i elektroinstalacyjne. Obejmują one montaż nowych instalacji elektrycznych, a także nowoczesnych systemów do zarządzania zasobami budynku, w tym instalacje alarmowe oraz monitoring.

Oferta

Od 6 lat firma prężnie się rozwija na lokalnym rynku. Jeśli potrzebujecie Państwo fachowców, którzy nie tylko zajmą się pracami instalacyjnymi, ale też chętnie doradzą w kwestiach związanych z elektroinstalacjami i nowoczesnymi technologiami dla domu, to powinniście skorzystać z jej oferty.

Odpowiednio przygotowani i wyposażeni pracownicy z uprawnieniami elektrycznymi zaprojektują i wykonają w Waszym nowym domu instalację elektryczną nn. Przeprowadzą także remont i modernizacje starej instalacji. Dzięki temu będzie ona spełniać obecne standardy i odpowiadać Waszym potrzebą.

Mogą również zająć się pomiarami kontrolnymi i eksploatacyjnymi oraz oględzinami sieci elektrycznej w Państwa domu lub budynku gospodarczym.

Ponadto na ofertę firmy składa się montaż instalacji i systemów do zarządzania zasobami budynku lub jego ochrony. Są to:
  • czujniki dymu i czadu,
  • instalacje domofonowe i wideodomofonowe,
  • instalacje monitoringu wizyjnego,
  • systemy alarmowe i sygnalizacyjne,
  • systemy smart home do zarządzania zasobami budynku,
  • systemy sterowania nawadnianiem ogrodowym,
  • systemy sterowania ogrzewaniem.
Dodatkowo pracownicy firmy przeprowadzają prace elektryczne i elektroinstalacyjne dla zakładów przemysłowych oraz kopalń.

Jeżeli macie Państwo pytania, to więcej informacji uzyskacie podczas kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Systemy bezpieczeństwa w inteligentnym domu z firmą Elektropstryk
Systemy bezpieczeństwa w inteligentnym domu z firmą Elektropstryk
Inteligentny dom powinien być przede wszystkim bezpieczny – zapewniają to nowoczesne systemy, do których zaliczają się m.in. alarmy, wideodomofony i monitoring.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elektropstryk Łukasz Majstrowicz

Elektropstryk Łukasz Majstrowicz, Lubin

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektropstryk Łukasz Majstrowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.