przyjazna Alarmowe systemy, Elektroinstalacje Andrzej Wącior, Karmanowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7161631689
REGON: 386772522
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Elektroinstalacje Andrzej Wącior już od 2020 roku świadczy usługi w branży alarmowe systemy. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w miejscowości Karmanowice w województwie lubelskim.

Oferta

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która od początku istnienia działalności stawia na zadowolenie klientów i pełen profesjonalizm. Naszą specjalnością są instalacje teletechniczne. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór rozwiązań, takich jak systemy alarmowe, kamery, domofony, kontrola dostępu, systemy antenowe dvbt i sat oraz napędy bram.

Czołową pozycję w ofercie zajmuje montaż alarmów. Instalujemy systemy alarmowe w budynkach w celu zapewniania ochrony przed włamaniem, kradzieżą lub innymi zagrożeniami. Takie sprzęty zapewniają szybką reakcję na potencjalne zagrożenie, obniżają koszty ubezpieczenia i pozwalają na zdalne monitorowanie. Zazwyczaj można urządzenie kontrolować i zarządzać nim z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub komputera.

Ponadto możemy zaproponować:
  • kamery,
  • domofony i wideodomofony,
  • monitoring wizyjny,
  • kontrole dostępu,
  • systemy antenowe dvbt i sat,
  • sieci komputerowe,
  • automatykę bram i budynków,
  • napędy bram.
Oczywiście można na nas liczyć w zakresie integracji wszystkich tych systemów według Państwa sugestii i wyobrażeń.

Dodatkowo wykonujemy instalacje elektryczne i automatykę domową. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania instalacji i przeprowadzania pomiarów.

Jeśli poszukują Państwo naprawdę dobrych i skutecznych rozwiązań alarmowych lub bramowych, zachęcamy do współpracy. Nasi pracownicy chętnie przedstawią szczegóły oferty, opowiedzą o zaletach urządzeń i wyjaśnią wszystkie niezrozumiałe kwestie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elektroinstalacje Andrzej Wącior

Elektroinstalacje Andrzej Wącior, Karmanowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektroinstalacje Andrzej Wącior


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.