Naprawa alternatorów i rozruszników
Naprawa alternatorów i rozruszników, Elektro-Bendiks s.c. Rozruszniki, alternatory. Serwis, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8513161617
REGON: 321184052

O firmie

Elektro-Bendiks to firma ze Szczecina, założona w 1997 roku. Działa w branży motoryzacyjnej i specjalizuje się w naprawie i sprzedaży części. Do jej klientów należą klienci indywidualni oraz warsztaty mechaniczne i sklepy.

Oferta

Od początku głównym profilem działalności spółki Elektro-Bendiks jest naprawa i regeneracja rozruszników oraz alternatorów. Urządzenia serwisowane przez firmę montowane są w samochodach osobowych, autach dostawczych, ciężarówkach oraz różnego rodzaju maszynach. Naprawa polega na demontażu elementów, wymianie uszkodzonych części i poddaniu tak odnowionego urządzenia testom. Nie każde urządzenie da się naprawić lub nie zawsze jest to ekonomiczne, dlatego przedsiębiorstwo proponuje zakup nowych i używanych alternatorów i rozruszników. Dodatkowo firma Elektro-Bendiks sprzedaje części tych urządzeń. Wśród podzespołów przeznaczonych do alternatorów można wyróżnić:
  • regulatory napięcia,
  • płyty prostownicze,
  • uzwojenia,
  • trzymacze regulatorów,
  • obudowy alternatora,
  • koła pasowe,
  • szczotki do regulatora,
  • pierścienie do wirników,
  • łożyska,
  • wirniki.
Oferta związane z rozrusznikami obejmuje natomiast zespoły sprzęgłowe, elektromagnesy, wirniki, główki i szczotkotrzymacze. Ponadto klienci mogą nabyć przekładnie satelitarne, tulejki, stojany, zębniki, bieżnie i widełki. Do rozruszników przeznaczone są również szczotki, motory kompletne i uzwojenia.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest diagnostyka i serwis komputerów sterujących wtryskiem oraz systemów poduszek powietrznych i ABS. W sklepie można nabyć moduły zapłonowe do samochodów wszystkich marek.

Więcej informacji dotyczących Elektro-Bendiks znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z dostępnością części można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Elektro-Bendiks s.c. Rozruszniki, alternatory. Serwis

Elektro-Bendiks s.c. Rozruszniki, alternatory. Serwis, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Elektro-Bendiks s.c. Rozruszniki, alternatory. Serwis

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
13.08.2015
Witam. Ja mam o tej firmie negatywną opinię. Dla mnie to są oszuści i krętacze. Parę lat temu dałem im od ładowarki alternator do naprawy. Syn właściciela stwierdził, że alternator jest nie do naprawy, są zbyt duże koszty i w zamian proponuje mi inny, nowy/regenerowany alternator. Koleś sam dobierał odpowiednik z katalogu! Po odebraniu alternatora i zamontowaniu go do ładowarki zauważyłem, że coś się nie dobrego dzieje się z moją instalacją elektryczną. Okazało się, że zamiast alternatora 12V sprzedano mi 24V! Przez myśl mi nie przeszło aby sprawdzić taki warsztat, tym bardziej, że na alternatorze nic nie było napisane (był tylko sam numer). Z reklamacją oczywiście wróciłem do sklepu. Efekt był taki, że koleś z łaską przyjął mi z powrotem ten alternator, kazał mi zapłacić za uszkodzenie łapy alternatora (bo były ślady montażu) a na koniec z pretensją w końcu sprzedał mi odpowiedni dobry alternator. Masakra jakaś. Nie polecam! Od paru lat mam inny uczciwy warsztat. Pozdrawiam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.01.2013
super