Wycieczki zagraniczne
Wycieczki zagraniczne, Eldorado Biuro podróży, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5993173061
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Biuro podróży Eldorado mieści się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Początki naszej działalności sięgają 2014 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Zajmujemy się kompleksową organizacją wycieczek zagranicznych i wczasów.

Oferta

W biurze Eldorado zaplanujemy dla Państwa wyjątkową podróż. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Podejmujemy się organizacji wycieczek i wczasów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Nasza oferta obejmuje również:
  • kolonie,
  • obozy,
  • rejsy,
  • wakacje na jachcie,
  • wycieczki objazdowe,
  • pielgrzymki krajowe i zagraniczne.
Zapewniamy wakacje last minute oraz all inclusive w takich krajach jak Hiszpania, Maroko czy Turcja. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się również egzotyczne wakacje w Kenii, Jordanii, Gambii czy Emiratach Arabskich.

Ponadto proponujemy Państwu oferty tematyczne oraz wypoczynek w najpiękniejszych miastach europejskich — Paryżu, Rzymie, Londynie czy Madrycie. Prowadzimy także sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych. W naszym biurze podróży zapewniamy ubezpieczenia turystyczne, dzięki czemu mogą Państwo czuć się bezpiecznie podczas korzystania z zasłużonego urlopu. Prowadzimy sprzedaż ofert wyłącznie sprawdzonych touroperatorów.

Gwarantujemy, że dopilnujemy wszelkich formalności, aby mogli Państwo bezstresowo i w pełni komfortowo cieszyć się każdym dniem wakacji. Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu!

Marki i specjalizacje

Coral Travel, Wezyr, Grecos, Rainbow, Prima, Exim, Funclub.

Artykuły

Last minute czy first minute? Jakie wakacje wybrać?
Last minute czy first minute? Jakie wakacje wybrać?
Wyjazd na wakacje nie zawsze można zaplanować z wyprzedzeniem. Sprawdź wszystkie zalety i wady zarówno wakacji first minute, jak i wakacji last minute!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eldorado Biuro podróży

Eldorado Biuro podróży, Zielona Góra

Opinie (2)

Opinie o firmie Eldorado Biuro podróży

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iwona
Iwona
5.0
22.01.2020
Profesjonalne biuro podróży, można bez strachu zaufać. Dużo bardzo ciekawych ofert.
Janusz
Janusz
5.0
30.11.2019
Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Cena wycieczki zapewniała całą obsługę, więc nie było dodatkowych, niespodziewanych kosztów. Urlop był bardzo udany!