Produkcja odzieży roboczej
Produkcja odzieży roboczej, Ela PPHU Art. Spoż. Przemysłowe Andrzej Dobrzyński, Nowy Targ

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7350006018
REGON: 490071144
Rok założenia:
1991

O firmie

Przedsiębiorstwo Ela zostało założone w 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości odzieży ochronnej dla różnych gałęzi przemysłu. Osobą decyzyjną jest Andrzej Dobrzyński.

Oferta

Bezpieczeństwo i higiena pracy to najważniejszy element każdego wykonywanego zawodu. To właśnie od tego zależy ciągłość pracy, a przez to płynność finansowa. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży BHP nauczyło nas zwracać uwagę na jej istotne właściwości, wpływające na jakość. To dlatego, wybierając materiały do wyrobu odzieży roboczej, gwarantujemy niezawodność.

Firma Ela oferuje szeroki wybór odzieży ochronnej takiej jak m.in.:
 • odzież kwasoodporna
 • odzież niepalna
 • odzież przeciwpyłowa
 • odzież robocza dla budownictwa
 • odzież dla mechaników
 • odzież dla piekarzy
W skład proponowanego asortymentu wchodzą nie tylko spodnie czy bluzy, ale też takie akcesoria jak obuwie ochronne, okulary ochronne, rękawice robocze, kaski oraz półmaski przeciwpyłowe. Na życzenie Klienta możemy umieszczać na naszych artykułach hafty oraz nadruki firmowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Wysokiej klasy obuwie robocze od firmy Ela PPHU Andrzej Dobrzyński Art. Spoż. Przemysłowe
Wysokiej klasy obuwie robocze od firmy Ela PPHU Andrzej Dobrzyński Art. Spoż. Przemysłowe
Jakie wyróżniamy zalety związane z zakupem obuwia roboczego od firmy Ela PPHU Andrzej Dobrzyński Art. Spoż. Przemysłowe? O tym piszemy w naszym artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ela PPHU Art. Spoż. Przemysłowe Andrzej Dobrzyński

Ela PPHU Art. Spoż. Przemysłowe Andrzej Dobrzyński, Nowy Targ

Aktualności

 • Kask ochronny

  13.11.2023

  Szukasz kwasoodpornej, przeciwpyłowej i niepalnej odzieży ochronnej? Zajrzyj do oferty firmy Ela z Nowego Targu, w województwie małopolskim. Zajmuje się ona zarówno produkcją, jak i sprzedażą wysokiej jakości odzieży i akcesoriów, takich jak kaski, okulary, buty i rękawice. Produkty świetnie sprawdzą się między innymi w branży budowlanej i spożywczej.

 • Okulary ochronne

  24.09.2023

  Odzież bhp w bardzo dobrej cenie oferuje firma Ela z Nowego Targu, w województwie małopolskim. W sprzedaży posiada między innymi buty i rękawice robocze, okulary ochronne, kaski, półmaski przeciwpyłowe oraz spodnie i bluzy. Zapewnia odzież niepalną, kwasoodporną i przeciwpyłową dla budownictwa, mechaników i piekarzy.

 • Rękawice ochronne

  25.07.2023

  Firma Ela z Nowego Targu od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości odzieży ochronnej. Zapewnia między innymi ubrania dla mechaników, budownictwa, piekarzy oraz dla przemysłu spożywczego. Oferuje odzież, która jest kwasoodporna, niepalna i przeciwpyłowa. Znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach.

 • Odzież ochronna dla branży budowlanej

  28.05.2023

  Każdy pracownik firmy budowlanej powinien być zaopatrzony w niezbędną odzież ochronną, która zapewni mu bezpieczeństwo na placu budowy. Do podstawowych elementów wyposażenia zaliczyć można spodnie, obuwie, kask, okulary ochronne oraz nauszniki, które ochronią narząd słuchu przed hałasem oraz zanieczyszczeniami i resztkami materiałów budowlanych mogącymi przedostać się do kanału słuchowego.

 • Buty robocze

  14.03.2023

  Buty robocze są bardzo ważnym elementem każdego ubioru roboczego. Mają nie tylko zabezpieczać stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także niskimi temperaturami i wilgocią. Obuwie powinno być solidnie wykonane, komfortowe w noszeniu, a dodatkowo wykazywać właściwości antypoślizgowe. Buty robocze noszą przede wszystkim pracownicy magazynów, sklepów i zakładów produkcyjnych.

 • Odzież robocza

  30.01.2023

  Odzież robocza jest podstawowym elementem wyposażenia pracowników w wielu firmach. Jej zadaniem jest nie tylko ochrona przed zabrudzeniem noszonego ubrania, ale również zabezpieczenie poszczególnych części ciała przed kontaktem z różnymi substancjami czy materiałami. Odzież taka stosowana jest między innymi w warsztatach samochodowych, na budowie oraz w przemyśle spożywczym.

Opinie (3)

Opinie o firmie Ela PPHU Art. Spoż. Przemysłowe Andrzej Dobrzyński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
16.05.2022
Odzież kwasoodporna została zrobiona z bardzo solidnego materiału. Jestem pod prawdziwym wrażeniem.
Tomek
Tomek
5.0
12.03.2022
W tej firmie pracują bardzo kompetentni ludzie, którzy posiadają bogate doświadczenie. Na moje zamówienie zaprojektowali i uszyli odzież przeciwpyłową.
Kamil
Kamil
5.0
31.01.2022
Szczerze polecam tę firmę. Jestem piekarzem i zamówiłem tutaj odzież. Wszystko zostało zrealizowane tak, jak się umawialiśmy. Odzież prezentuje się znakomicie i jest bardzo wygodna.