Mobilne usługi fryzjerskie.
Mobilne usługi fryzjerskie., Ela Fryzjer Mobilny Elżbieta Filas, Nowy Targ

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352625369
REGON: 381463437

O firmie

Nazywam się Elżbieta Filas i świadczę usługi fryzjerskie jako ELA Fryzjer Mobilny. Strzyżenie z dojazdem do klienta to moja specjalizacja. Działam na terenie Nowego Targu i okolic.

Oferta

Mobilne usługi fryzjerskie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pracują w nieregularnych godzinach oraz muszą poświęcać dużo czasu na zajęcia dodatkowe. Z myślą o takich właśnie klientach rozpoczęłam moją działalność. Posiadam spore doświadczenie jako fryzjerka, jednak mój mobilny „salon” ma dopiero ponad pół roku. Nie przeszkodziło mi to jednak w zdobyciu zaufania wielu zadowolonych klientów.

Proponuje Państwu:
  • strzyżenie damskie,
  • strzyżenie męskie,
  • saunę na włosy,
  • regeneracja włosów,
  • refleksy na włosach.
Dodatkowo wykonuje także zabiegi związane z keratynowym prostowaniem włosów oraz zajmuje się Ombre hair. Specjalizuje się w różnego rodzaju fryzurach artystycznych, mogę zaproponować niebanalne fryzury na studniówkę czy fryzury sylwestrowe. Dekoloryzacja, farbowanie odrostów czy balejaż – wszystkie z tych zabiegów to mój konik. Mobilne fryzjerstwo oferowane przeze mnie to gwarantowana profesjonalna fryzura.

Fryzjerstwo jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Posiadam już spore doświadczenie w zawodzie, lecz mimo to staram się nieustannie rozwijać, uczęszczając na wszelkiego rodzaju kursy doszkalające oraz zdobywać jak najwięcej wiedzy od innych koleżanek i kolegów po fachu. Zapewniam Państwu rzetelność, dokładność oraz dojazd zawsze na czas.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Profesjonalne zabiegi pielęgnujące włosy i skórę głowy
Profesjonalne zabiegi pielęgnujące włosy i skórę głowy
Do zabiegów pielęgnujących włosy oraz skórę głowy zaliczamy masaż fryzjerski, peeling skóry głowy, zabiegi keratynowe, regenerujące i rekonstrukcyjne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ela Fryzjer Mobilny Elżbieta Filas

Ela Fryzjer Mobilny Elżbieta Filas, Nowy Targ

Opinie (1)

Opinie o firmie Ela Fryzjer Mobilny Elżbieta Filas

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna
Anna
5.0
24.05.2019
Bardzo gorąco polecam!!! Pani Ela to świetna fryzjerka, doświadczona i z wyobraźnią. Dojeżdża zawsze na czas i bierze uczciwe pieniądze.