Instalacje elektryczne, alarmowe, odgromowe i smart home
Instalacje elektryczne, alarmowe, odgromowe i smart home, EL Tom usługi elektryczne Tomasz Jabłoński, Łęczna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7131475865
Rok założenia:
2024

O firmie

Siedziba firmy EL Tom usługi elektryczne Tomasz Jabłoński znajduje się w miejscowości Łęczna w województwie lubelskim. W branży instalacje elektryczne - usługi działamy z powodzeniem od 2024 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym naprawę, montaż i modernizację instalacji elektrycznych, odgromowych, alarmowych i nie tylko. Do naszych zadań należy między innymi:
  • zakładanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • montaż gniazdek elektrycznych,
  • montaż i wymiana bezpieczników,
  • montaż rozdzielni,
  • montaż kamer,
  • montaż domofonów i wideodomofonów.
Poza tym przeprowadzamy pomiary elektryczne oraz wykonujemy usługi pogotowia elektrycznego całodobowo. Zapewniamy szybką reakcję w przypadku awarii elektrycznych oraz fachową pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z instalacjami elektrycznymi.

Do tego zajmujemy się montaż systemów inteligentnego domu. Jest to zintegrowany system technologiczny, który umożliwia zdalne sterowanie różnymi urządzeniami w domu. Dzięki temu mieszkańcy mogą kontrolować oświetlenie, temperaturę, zabezpieczenia czy sprzęt RTV za pomocą smartfona lub innego urządzenia z dostępem do internetu. Inteligentny dom dostosowuje się do potrzeb i preferencji użytkowników, ucząc się ich nawyków oraz automatyzując codzienne czynności. W efekcie instalacja smart home przyczynia się do poprawy komfortu życia, obniżenia kosztów energii oraz zwiększenia bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz solidnego i godnego zaufania elektryka, skorzystaj z usług firmy EL Tom Usługi Elektryczne Tomasz Jabłoński.

Artykuły

Profesjonalne usługi elektryczne od firmy EL Tom usługi elektryczne
Profesjonalne usługi elektryczne od firmy EL Tom usługi elektryczne
Jeśli szukasz informacji dotyczących kompleksowych usług związanych z szeroko pojętą elektryką to nasz artykuł jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt EL Tom usługi elektryczne Tomasz Jabłoński

EL Tom usługi elektryczne Tomasz Jabłoński, Łęczna

Opinie (0)

Opinie o firmie EL Tom usługi elektryczne Tomasz Jabłoński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.