Kwiaty na każdą okazję
Kwiaty na każdą okazję , El Decor - Kwiaciarnia, Białystok

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5421013155
REGON: 050619210
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Kwiaciarnia El Decor została założona przez Elżbietę Sniadowską. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Działamy od 2011 roku.

Oferta

Z usług kwiaciarni El Decor korzystają między innymi osoby prywatne, które za pomocą naszych kwiatów ciętych pragną wyrazić serdecznie uczucia wobec swoich bliskich. Dzięki codziennej dostawie nowych roślin przygotowujemy dla nich bukiety, kwietne dekoracje i najróżniejsze kompozycje, które są wręczane na urodziny, imieniny, walentynki, dzień kobiet i wiele innych ważnych okazji.

Wśród naszych Klientów znajdują się także osoby, które szukają inspiracji do udekorowania swoich mieszkań, biur, sklepów lub prywatnych gabinetów. Mamy dla nich:
  • rośliny doniczkowe,
  • kwiaty sztuczne,
  • kwiaty balkonowe i tarasowe,
  • dekoracje witryn sklepowych,
  • kompozycje roślinne w szklanych naczyniach,
  • donice oraz osłonki,
  • lampiony,
  • krzesła i poduszki,
  • stoliki.
Oprócz detalicznej sprzedaży kwiatów oraz obsługi Klientów indywidualnych współpracujemy również Parami Młodymi. Zajmujemy się florystyką ślubną i pomagamy im w przystrojeniu kościoła, sali weselnej lub samochodu. Dla Panny Młodej komponujemy piękny bukiet, który będzie subtelnym dodatkiem podczas sesji zdjęciowej. Doradzamy również w przygotowaniu niezapomnianych podziękowań dla rodziców z wykorzystaniem oryginalnych wiązanek kwietnych.

Oprócz tak wyjątkowej okazji, jaką jest ślub dwojga zakochanych w sobie osób, kwiaty świetnie sprawdzają się również podczas innych podniosłych momentów. Dlatego w naszej kwiaciarni można zamówić bukiety na komunie i chrzciny, a także specjalne dekoracje na Wielkanoc, Boże Narodzenie, czy Święto Zmarłych.

Rośliny pomagają pokazać nie tylko piękne emocje. Umożliwiają nam także wyrażenie smutku i żalu po stracie najbliższych osób. Dlatego nasz zespół pomaga przygotować wiązanki i wieńce pogrzebowe oraz odpowiednie kondolencje, z dostępnych gatunków kwiatów oraz dodatków w postaci szarf i innych ozdób.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - kwiaciarnia El Decor z Białegostoku.

Artykuły

Kwiaciarnia El Decor – jak udekorować salę weselną? 
Kwiaciarnia El Decor – jak udekorować salę weselną? 
Zastanawiasz się, w jaki sposób przyozdobić salę weselną? Zapoznaj się z ofertą Kwiaciarni El Decor i dekorację sali oddaj w ręce doświadczonych florystów!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt El Decor - Kwiaciarnia

El Decor - Kwiaciarnia, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie El Decor - Kwiaciarnia