Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Ekoserwis Przedsiębiorstwo usług technicznych, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5240005933
REGON: 010535911
Rok założenia:
1991

O firmie

Prowadzona przez nas firma Ekoserwis ma swoją siedzibę w Warszawie. W branży działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Zajmujemy się sprzedażą chemii gospodarczej oraz oferujemy ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Budujemy i montujemy przydomowe systemu oczyszczania. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Oferta

Przedsiębiorstwo Ekoserwis znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji chemii gospodarczej. W branży działamy od wielu lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie. Przez lata pracy udało nam się poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy i, co najważniejsze, zyskać zaufanie wielu Klientów. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich produktów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom świadczymy szeroki zakres usług.

W swojej ofercie posiadamy:
  • neutralizatory przykrych zapachów,
  • biologiczne oczyszczalnie ścieków,
  • oczyszczalnie ścieków bytowych,
  • środki biologiczne i dezynfekcyjne,
  • aktywatory bakteryjno-enzymatyczne do neutralizacji ścieków.

Oferujemy produkty pochodzące od najlepszych producentów. Środki chemii gospodarczej z naszej oferty znajdują zastosowanie w urządzeniach sanitarnych, publicznych pomieszczeniach sanitarnych, a także przewodach kanalizacyjnych. Dodatkowo posiadamy również preparaty o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym. świetnie sprawdzą się w
placówkach służby zdrowia, szpitalach, przychodniach weterynaryjnych, placówkach zbiorowego żywienia. Preparaty służą także do odkażania wody pitnej i dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.

Zajmujemy się także montażem szamb, które są wykonane z laminatu poliestrowo-szklanego. W ofercie posiadamy kilka modeli. Istnieje możliwość ich dowolnego szeregowego lub równoległego zestawienia w baterie.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług oferowanych przez naszą firmę Ekoserwis!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ekoserwis Przedsiębiorstwo usług technicznych

Ekoserwis Przedsiębiorstwo usług technicznych, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekoserwis Przedsiębiorstwo usług technicznych