Kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska dla rolnictwa i przemysłu
Kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska dla rolnictwa i przemysłu, Ekoprojekt Biuro projektów ekologicznych Robert Kowalski, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7711235149
REGON: 590747288
Rok założenia:
2013

O firmie

Biuro projektów ekologicznych Ekoprojekt jest zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie województwa łódzkiego. Działalność prowadzimy od 2013 roku oferując pomoc związaną z ochroną środowiska dla rolnictwa i przemysłu. Firmę prowadzi Robert Kowalski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, także na stronie internetowej.

Oferta

EkoProjekt to profesjonalne biuro projektów ekologicznych. Naszą działalność opieramy o doświadczenie, gruntowną wiedzę i nowoczesne rozwiązania. Prowadzimy firmę, która stawia na jakość i doskonałą współpracę z naszymi Klientami.

Nasza specjalność to usługi z zakresu ochrony środowiska dla rolnictwa i przemysłu. Podstawowym celem jest pomoc przedsiębiorcom różnych branż we wdrażaniu i prowadzeniu polityki zrównoważonego rozwoju, uwzględniając niezbędne standardy związane z ekologią. Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w obszarze ochrony środowiska, a naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Działamy na terenie całego kraju.

Zakres naszej bieżącej oferty to:
  • raporty oddziaływania inwestycji na środowisko i karty informacyjne przedsięwzięcia,
  • wnioski o wydanie pozwolenia zintegrowanego wraz z oceną analizy ryzyka,
  • sporządzanie opracowań i ekspertyz dla samorządów terytorialnych,
  • dokumentacja w zakresie emisji do powietrza,
  • dokumentacja wodno-prawna i opracowania z zakresu gospodarki wodno-ściekowej,
  • dokumentacja z zakresu gospodarki odpadami.
Proponujemy wykonanie zarówno jednorazowych zleceń, jak i stałą współpracę. Zawsze dopasowujemy się do wymogów Klienta. Dodatkowo polecamy doradztwo z zakresu technologii chowu i hodowli zwierząt.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo pewność, że wszelkie powinności będą realizowane przez specjalistów. Zatrudniamy bowiem doświadczonych pracowników, którzy doskonale orientują się w wielu dziedzinach związanych z ochroną środowiska. Zawsze działamy kompleksowo opracowując dokumentację, czy uzyskując pozwolenia, a także aktualizujemy na bieżąco naszą wiedzę z zakresu prawa. Każdy problem traktujemy indywidualnie. Nasze usługi to dla Państwa oszczędność czasu oraz uniknięcie ewentualnych kar finansowych za nieprzestrzeganie prawa w zakresie ochrony środowiska. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i z pełnym zaangażowaniem, szukając najbardziej optymalnych rozwiązań, proponujemy również atrakcyjne ceny.

Współpracujemy z Urzędami i Organami odpowiedzialnymi za wydawanie stosownych pozwoleń, jak również decyzji administracyjnych na terenie całego kraju.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Czym są pozwolenia wodnoprawne i jakiej firmie powierzyć ich przygotowanie?
Czym są pozwolenia wodnoprawne i jakiej firmie powierzyć ich przygotowanie?
Inwestycje, które wpływają na wody gruntowe lub powierzchniowe – np. budowa studni gospodarczej – wiążą się z koniecznością uzyskania pozwolenia wodnoprawnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekoprojekt Biuro projektów ekologicznych Robert Kowalski

Ekoprojekt Biuro projektów ekologicznych Robert Kowalski, Piotrków Trybunalski

Opinie (6)

Opinie o firmie Ekoprojekt Biuro projektów ekologicznych Robert Kowalski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrek
Jędrek
5.0
14.05.2019
Rzetelnie i terminowo. Absolutnie nie mam zastrzeżeń, świetnie się wywiązali ze swoich obowiązków.
Przemek
Przemek
5.0
07.03.2019
Fachowe podejście i duża wiedza to ich atuty. Bardzo sobie chwalę współpracę z Ekoprojektem.
Robert
Robert
5.0
08.01.2019
Cieszę się, że na nich trafiłem, pomogli mi przy stworzeniu raportu oddziaływania inwestycji na środowisko, co było w mojej firmie konieczne. Serdecznie polecam!
Zosia
Zosia
5.0
25.11.2018
Dobra, rzetelna firma. W swojej dziedzinie zdecydowani specjaliści.
Kaja
Kaja
5.0
18.09.2018
Właściwa firma na właściwym miejscu. Jeśli chodzi o ochronę środowiska i prawo to są prawdziwymi ekspertami. Polecam.
Kamil
Kamil
5.0
31.07.2018
Bardzo rzetelna pomoc przy dostosowaniu mojej produkcji do wymogów prawnych związanych z ochroną środowiska. Duża wiedza i doświadczenie, dobrze wybrałem firmę.