Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262219140
REGON: 100602368
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Naszych klientów przeprowadzimy bezproblemowo przez formalności związane z ochroną środowiska przy ...
Firmę Ekologic stworzyliśmy z myślą o zapewnieniu Państwu dostępu do kompleksowych i rzetelnych usł...
Nasza firma powstała z zamiarem wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i zmieniającym się w Polsce...
Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawn...

O firmie

Firma Ekologic, której właścicielem jest Michał Stopczyński, swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi. Cechuje nas skrupulatność, rzetelność i terminowość podczas wykonywania zleceń. Przez lata funkcjonowania na rynku ochrony środowiska zaufało nam już wielu Klientów. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski.

Oferta

Firma Ekologic specjalizuje się w wykonywaniu szerokiego spektrum badań i pomiarów zanieczyszczeń środowiska, jak i jego ochroną.

Zajmujemy się inwentaryzacjami przyrodniczymi, a co za tym idzie - wykonujemy niezbędne analizy poprzedzające planowane inwestycje, które mogą mieć negatywny wpływ na otaczające nas środowisko. Przeprowadzamy inwentaryzacje wskazanych gatunków, siedlisk, określonych obszarów i screeningi. Nie są nam również obce inwentaryzacje ornitologiczne, chiropterologiczne budynków przeznaczonych do remontów, termomodernizacje czy inwentaryzacje terenów zielonych, drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki i wiele innych.

Prowadzimy również monitoring przyrodniczy. Między innymi oferujemy Państwu monitoring przedinwestycyjny, ornitologiczny i chiropterologiczny, a także szlaków migracyjnych zwierząt.

Kolejnym istotnym elementem naszej oferty są nadzory przyrodnicze. W tej dziedzinie specjalizujemy się w nadzorach nad wykonaniem kompensat przyrodniczych i chiropterologicznych przy remontach strychów, poddaszy, piwnic, schronów, jak również nadzór botanika przy zabezpieczaniu gatunków roślin chronionych i wiele innych.

Sporządzimy dla Państwa także plany ochrony, takie jak między innymi charakterystyka i ocena stanu przyrody, identyfikacja i ocena istniejących oraz potencjalnych zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych oraz inne.

Ekofizjografie są kolejną dziedziną, w której służymy Państwu pomocą.

Pomożemy również sporządzać odpowiednie wnioski o pozwolenie na np. wycinkę drzew i krzewów, szacunkowe wyceny czy dodatkowe ekspertyzy. Wspieramy również instytucje w czynnym chronieniu przyrody.

Nasi specjaliści pomogą i doradzą Państwu w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Kontakt Ekologic Michał Stopczyński

Ekologic Michał Stopczyński, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekologic Michał Stopczyński