Mechaniczne i biologiczne oczyszczalnie ścieków
Mechaniczne i biologiczne oczyszczalnie ścieków, Ekofinn-Pol sp. z o.o., Banino

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5840301427
REGON: 190571821
KRS: 0000147690
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Ekofinn-Pol to firma zajmująca się utrzymywaniem porządku środowiska naturalnego. W branży związanej z ekologią działamy nieprzerwanie od 1991 roku, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Baninie, w powiecie kartuskim, w województwie pomorskim. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług.

Oferta

Dbanie o czystość środowiska naturalnego to w dzisiejszych czasach już konieczność. Technologia niejednokrotnie daje nam środki, by robić to sprawnie i z dużą skutecznością i w firmie Ekofinn-Pol staramy się te technologiczne środki dobrze wykorzystać. Posiadamy szeroką gamę urządzeń mechanicznego oczyszczania ścieków, w tym sit bębnowych, spiralnych oraz sitopiaskowników. Oferujemy Państwu biologiczne oczyszczalnie ścieków. Dystrybuujemy wysokiej jakości:
  • urządzenia higienizacji osadów
  • przenośniki ślimakowe naszej produkcji
  • zagęszczarki bębnowe Scrudrain
Dysponujemy szerokim wyborem dmuchaw do biogazu Rootsa oraz pomp próżniowych wyprodukowanych przez renomowaną firmę Robuschi. W asortymencie firmy Ekofinn-Pol znajdą Państwo także niskociśnieniowe sprężarki śrubowe. Sprzedajemy także:
  • laminatowe przekrycia zbiorników
  • biologiczne filtry powietrza
  • filtry węglowe
W działaniu jesteśmy nastawieni na sukces. Zapewnia nam to doskonała znajomość branży, a także wysoka klasa oferowanych przez nas produktów i rozwiązań. W zakresie ochrony środowiska technologia zmienia się cały czas dlatego trzymamy rękę na pulsie i dokładnie monitorujemy bieżące rozwiązania. Wszystko dla pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z naszej bogatej oferty!

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy produkty renomowanych firm w tym: Robushi i Roots

Kontakt

Kontakt Ekofinn-Pol sp. z o.o.

Ekofinn-Pol sp. z o.o., Banino

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekofinn-Pol sp. z o.o.