Montaż i serwis nowoczesnych systemów grzewczych
Montaż i serwis nowoczesnych systemów grzewczych, Eko - Termika Paweł Wysocki, Pelplin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932397151
REGON: 221809638
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Firma Eko-Termika zajmuje się kompleksowym wykonawstwem nowoczesnych systemów grzewczych. Naszą siedzibą jest Pelplin, w powiecie tczewskim, na terenie województwa pomorskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2013 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Wysocki.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Firma Eko-Termika specjalizuje się w systemach grzewczych. Działamy w oparciu o nowoczesne technologie, wszelkie zlecenia realizując profesjonalnie, szybko i sprawnie.

Oferujemy w pełni kompleksowy montaż nowoczesnych energooszczędnych systemów grzewczych. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i dlatego zawsze mamy do zaproponowania nowoczesne technologie. Nasze systemy są dostosowane do wymogów Klienta jednak zwracamy także uwagę na możliwości wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Nasza bieżąca oferta to:
  • doradztwo energetyczne,
  • wycena,
  • projekty systemów grzewczych,
  • dobór urządzeń grzewczych,
  • montaż kotłów,
  • pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych.
Znajdą Państwo u nas produkty od renomowanej firmy Viessman, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Polecamy kotły i centralne ogrzewanie firmy Viessmann, a także piece i kotły gazowe. Posiadamy w ofercie również kolektory i instalacje solarne oraz instalacje chłodnicze. Podejmujemy się ich naprawy i obsługi. Naprawiamy także sprzęt klimatyzacyjny.

Dodatkowo proponujemy kotły wiszące typu vitopend i vitodens oraz ich serwis, pompy ciepła do CWU, systemy wentylacji mechanicznej wraz z serwisem, a także montaż kotłów stojących malej mocy, czy zasobników CWU. Serwisujemy też i uruchamiamy pompy ciepła typu split..

Nasza firma to przede wszystkim solidność wykonania. Jesteśmy poważną i zaangażowaną firmą dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych prac. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a nasz profesjonalizm potwierdzają również certyfikaty. Chętnie podejmujemy się nawet bardziej nietypowych zleceń.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Dlaczego warto inwestować w odnawialne źródła energii?
Dlaczego warto inwestować w odnawialne źródła energii?
Korzystanie z systemów bazujących na odnawialnych źródłach energii jest opłacalne. Pozwala na oszczędności finansowe oraz korzystnie wpływa na środowisko.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eko - Termika Paweł Wysocki

Eko - Termika Paweł Wysocki, Pelplin

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Eko - Termika Paweł Wysocki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka K.
Agnieszka K.
5.0
18.12.2018
Firma Pana Pawła Eko Termika wykonała instalacje grzewcze w moim domu , do dzisiaj wszystko działa sprawnie i bez problemów. Od początku mieliśmy wsparcie w postaci Pana Pawła.Wszelkie sytuacje związane z nauką obsługi pieca .Pan Paweł jest profesjonalista i człowiekiem z fachem w reku oraz dużym doświadczeniem . POLECAM FIRMĘ !!!!!!
Katarzyna
Katarzyna
5.0
15.05.2019
Cieszę się z montażu ogrzewania, firma sobie radzi, a ceny też mieli przystępne.
Michał
Michał
5.0
19.03.2019
Ważne, że szybko i sprawnie im poszło. Kocioł działa, jak trzeba, jak dla mnie pełen profesjonalizm.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.01.2019
Fachowo zamontowali mi kotły grzewcze. Warto skorzystać.
Przemek
Przemek
5.0
20.11.2018
Wszystko zrobione z dużym znawstwem tematu. Widać, że jeśli chodzi o systemy grzewcze to pracownicy wszystko robią jak z nut. Doskonała oferta i współpraca, polecam.