Kotłownie, kolektory słoneczne, pompy ciepła i wszystko, co z nimi związane
Kotłownie, kolektory słoneczne, pompy ciepła i wszystko, co z nimi związane, Eko-Serwis, Nowy Folwark

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7841991197
REGON: 639582964
Rok założenia:
1998

O firmie

Profesjonalnie prowadzona firma Eko-Serwis mieści się w Nowym Folwarku, na terenie powiatu wrzesińskiego, w województwie wielkopolskim. W branży instalacyjnej działamy nieustannie od 20 lat. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest naprawa różnych instalacji grzewczych oraz kotłowni. Działamy w branży ogrzewania od wielu lat, dlatego zdobytą niezbędną wiedzę z tego zakresu wykorzystujemy podczas naszych zleceń.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo między innymi:
  • serwisowanie instalacji grzewczych,
  • serwisowanie kolektorów słonecznych,
  • serwisowanie klimatyzacji,
  • serwisowanie pomp ciepła.
Naprawiamy urządzenia wielu marek. Jesteśmy wszechstronni w tym, co robimy, a zatem Klienci mogą liczyć na nasze usługi w szerokim aspekcie działalności.

Satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zatrudnieni fachowcy w firmie Eko-Serwis podejmą się nawet najtrudniejszych zadań związanych z naszą działalnością. Szeroka i specjalistyczna wiedza naszych pracowników daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Obsługujemy Klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsługiwani.

Kadra pracownicza w Eko-Serwis z pewnością doradzi Państwu prawidłowe użytkowanie urządzeń grzewczych, co znacznie ułatwi obsługę i działanie. Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych oraz właścicieli mniejszych i większych firm.

Gwarantujemy, że powierzone nam prace zostaną wykonane terminowo. Oferujemy konkurencyjne, bardzo korzystne ceny za nasze usługi.

Zapraszamy do kontaktu z Eko-Serwis!

Artykuły

Idealna instalacja grzewcza dla każdego domu
Idealna instalacja grzewcza dla każdego domu
Ogrzewanie domu to konieczność, niesie jednak za sobą również zagrożenia, o których istnieniu nie powinniśmy zapominać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eko-Serwis

Eko-Serwis, Nowy Folwark

Opinie (5)

Opinie o firmie Eko-Serwis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
29.11.2019
Fach w ręku i rozsądne ceny. Nic więcej nie trzeba dodawać.
Ernest
Ernest
5.0
16.09.2019
Bardzo solidna firma. Zatrudniają specjalistów, którzy do tego są mile nastawieni i słuchają uważnie gdy stara im się coś wyjaśnić, a to się w naszym kraju rzadko zdarza.
Jakub
Jakub
5.0
05.07.2019
Serwisowali klimatyzację w mojej firmie kilkukrotnie i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa, wręcz przeciwnie, rekomenduje ich usługi każdemu z okolic!
Jan
Jan
5.0
22.05.2019
Zawsze do nich dzwonię kiedy coś zaczyna szwankować z moimi kolektorami słonecznymi bo w Eko-Serwisie po prostu znają się na rzeczy.
Arek
Arek
5.0
16.03.2019
Pracownicy tej firmy to prawdziwi fachowcy. Zadzwoniłem do nich w sprawie boilera, który według mnie był już spisany na straty, ale odratowali go i działa jeszcze lepiej niż wcześniej. Cena też rozsądna. Polecam!