Parking dla ciężarówek, pokoje pracownicze i magazyny oraz biura do wynajęcia
Parking dla ciężarówek, pokoje pracownicze i magazyny oraz biura do wynajęcia, Eko-Invest s.c., Słubice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5981633769
REGON: 361050484
KRS: 0000994722
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Eko-Invest założyliśmy w 2015 roku. Kompleks składający się z budynków i niezabudowanych nieruchomości prowadzimy w Słubicach, w województwie lubuskim.

Oferta

Doskonałe warunki do magazynowania, parkowania i produkcji zapewniamy w Eko-Invest. Teren, którym dysponujemy, znajduje się niedaleko granicy z Niemcami. Jest ogrodzony, oświetlony i chroniony. Składa się m.in. z placów przeznaczonych pod działalność gospodarczą. Ponadto działa u nas płatny parking, na którym przygotowaliśmy 150 miejsc dla ciągników siodłowych z naczepami. Kierowcy mają do swojej dyspozycji sanitariaty, a ponadto znajdą na miejscu pralnię. Z możliwości pozostawienia pojazdów na noc korzystają m.in. klienci, którzy wynajmują od nas powierzchnie magazynowe i hale produkcyjne. Największy z magazynów ma ponad 5500 metrów kwadratowych, a w przypadku hal wynajmowane są przez nas obiekty między 170, a 216 metrów kwadratowych.

Oferujemy również w Eko-Invest:
  • pokoje dla pracowników,
  • wynajem powierzchni biurowych,
  • powierzchnie reklamowe.
Pokoje są wygodne, a w budynku znajdują się wyremontowane toalety i prysznice. W przypadku reklam polecamy ich rozwieszenie na zewnętrznych ścianach magazynów, słupach oraz na ogrodzeniu.

Więcej informacji o ofercie Eko-Invest udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Eko-Invest s.c.

Eko-Invest s.c., Słubice

Opinie (0)

Opinie o firmie Eko-Invest s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.