Autoryzowany serwis kotłów gazowych, olejowych i pomp ciepła
Autoryzowany serwis kotłów gazowych, olejowych i pomp ciepła, Eko-Instal Piotr Ćwikła, Częstochowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9490808919
REGON: 151983250
Dodatkowe kontakty:

34 321 85 61

Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba naszej firmy Eko-Instal prowadzonej przez Piotra Ćwikłę, znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń grzewczych. Posiadamy spore doświadczenie w branży. Na rynku działamy od 2001 roku.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Eko-Instal jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie automatyki kotłowni. Zajmujemy się również serwisowaniem oraz przeprowadzaniem modernizacji instalacji grzewczych. Realizujemy zlecenia związane z wykonywaniem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń grzewczych znanych i renomowanych firm.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy:
  • serwisowanie kotłów gazowych,
  • serwisowanie kotłów olejowych,
  • serwisowanie pomp ciepła,
  • serwisowanie kolektorów słonecznych.
W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne kondensacyjne kotły wiszące o mocy od 10 do 90 kW. Są one bardzo wydajne i pozwalają zaoszczędzić nawet do 30% gazu. Prowadzimy również sprzedaż kominków z płaszczem wodnym oraz atmosferycznych kotłów wiszących o mocy od 12 do 28 kW. Ponadto zajmujemy się dystrybucją stojących kotłów gazowych bądź olejowych wykonanych z żeliwa, jak również kotłów węglowych z automatycznym podajnikiem węgla.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pierwszego uruchomienia kotłów. Ponadto przeprowadzamy kompleksowe naprawy oraz okresowe przeglądy. Zajmujemy się także czyszczeniem filtrów oraz palników i kotłów. Przeprowadzamy analizy spalin i regulujemy parametry spalania. Podejmujemy się modernizacji już istniejących kotłowni, a gdy zajdzie taka potrzeba wymieniamy urządzenia na nowe.

Można nam zaufać, ponieważ mamy niezbędne uprawnienia do wykonywania wszelkich powierzonych nam prac. Prowadzimy bogato wyposażony magazyn, w którym przechowujemy części zamienne i inne elementy urządzeń.

Naszym atutem jest zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających dużą wiedzę na temat nowoczesnych instalacji. W pracy wykorzystujemy innowacyjne metody oraz specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu sprawnie i rzetelnie realizujemy wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Zapraszamy do współpracy z Eko-Instal.

Marki i specjalizacje

Serwisujemy urządzenia firm Vaillant, De Dietrich, Viessmann, Emmeti oraz Fondital.

Kontakt

Kontakt Eko-Instal Piotr Ćwikła

Eko-Instal Piotr Ćwikła, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Eko-Instal Piotr Ćwikła