Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522231636
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż paneli podłogowych o klasie śc...
Bogaczów, Wesoła 4
Głównym profilem naszej firmy jest montaż oraz sprzedaż listew kanadyjskich. Posiadamy wieloletnie ...
Nasza firma oferuje bogaty wybór parkietów, podłóg drewnianych i desek tarasowych. Sprzedajemy równ...
Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg drewnianych znanych, renomowanych firm, wyróżniających się wy...

O firmie

Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim. Od 1996 roku zajmujemy się działalnością handlową. Dostarczamy Klientom wysokiej jakości materiały kompozytowe, idealnie nadające się do prac wykończeniowych.

Oferta

Osobom poszukującym materiałów wykończeniowych zależy na tym, aby były one trwałe i wytrzymałe, a ich zakup ekonomiczny. Ważnym aspektem, stojącym za zakupem materiałów wykończeniowych, jest również ich estetyczność.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferuje doskonałe jakościowo deski kompozytowe. Ich wyjątkowość wynika z zastosowanych materiałów, takich jak mączka drewniana oraz polimery. Połączone ze sobą, nadają deskom wspaniałych właściwości. Są odporne na warunki atmosferyczne, w tym wodę, nie przyciągają owadów i mają powierzchnię zapobiegającą poślizgnięciom. Ponadto są dostępne w wielu kolorach, takich jak drewniany, sandałowy, szary i cynamonowy.

Oferowane Państwu deski doskonale sprawdzają się jako powierzchnia tarasów, elewacji oraz materiał służący do budowy płotów. W naszej ofercie znajdują się również środki uszczelniające. Argumentem za zakupem naszych desek jest także łatwość, z jaką można je łączyć. Gwarantujemy, że wykonane z naszych materiałów powierzchnie będą Państwu służyły przez wiele lat.

Państwa zamówienia realizujemy w ciągu 5 dni. Jedynie w przypadku zamówień specjalnych, obejmujących deski dłuższe niż standardowe (2,8 metra) czas dostawy może się wydłużyć do 8 tygodni.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Eko-Deska. Deski WPC

Eko-Deska. Deski WPC, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Eko-Deska. Deski WPC

Średnia ocen ogólnych

5.0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5.0
Obsługa
5.0
Godne polecenia
5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
05.10.2016
polecam tą firmę
  • Jakość/cena
    5.0
  • Obsługa
    5.0
  • Godne polecenia
    5.0