Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522231636

O firmie

Prowadzimy firmę Eko-Deska z siedzibą w Szczecinie. Na rynku działamy od 1996 roku, zajmując się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów kompozytowych, idealnych do wykończenia tarasu lub elewacji.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży kompozytu drewna WPC. Jest to doskonałe rozwiązanie, świetnie sprawdzające się podczas budowy tarasów, elewacji i ogrodzeń. W trosce o zadowolenie klientów, dostarczamy wyłącznie materiały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniające wysoki komfort użytkowania, niezawodność i trwałość.

Proponujemy Państwu zakup doskonałych desek kompozytowych: elewacyjnych i tarasowych o świetnych parametrach technicznych. Wyróżnia je nie tylko wytrzymałość, ale także łatwość montażu i obróbki. Nie straszne im korniki i inne owady. Zapewniamy Państwa, że konstrukcje wykonane z kompozytu będą Państwu służyły przez długie lata. Prawidłowo zamontowana, nie wymaga impregnacji, malowania ani olejowania, co zapewnia oszczędność czasu. Powierzchnia jest antypoślizgowa. Na uwagę zasługuje także duży wybór kolorów.

Prowadzimy także sprzedaż sztachet kompozytowych, odpornych na niekorzystne warunki pogodowe. Doskonale nadają się do wykonania trwałych i estetycznych ogrodzeń.

Państwa zamówienie realizujemy maksymalnie w ciągu 5 dni. Deski na zamówienie o długości powyżej 2,8 metra dostarczane są w terminie około 8 tygodni. Służymy również transportem zamówionych desek.

Postaw na najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Eko-Deska. Deski WPC

Eko-Deska. Deski WPC, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Eko-Deska. Deski WPC

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5,0
05.10.2016
polecam tą firmę
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0