Szybkie i sprawne pokrywanie dachów
Szybkie i sprawne pokrywanie dachów, Ejdys Dekarstwo Obróbki blacharskie, Ząbki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7581192558
Dodatkowe kontakty:

501 296 082

Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy Ejdys znajduje się w Ząbkach, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 1995 roku. Nasze usługi to szeroko pojęte prace z zakresu dekarstwa oraz obróbek blacharskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Właścicielem firmy jest Franciszek Ejdys.

Oferta

Ejdys to profesjonalny dostawca usług dekarskich oraz blacharskich. Pokrywamy dachówką budynki jednorodzinne, wielorodzinne, a nawet kościoły. Zajmujemy się cięciem i gięciem obróbek blacharskich z materiałów powierzonych lub własnych, o grubości do 0,8 mm. Szeroki zakres naszych usług to:
  • renowacja dachów
  • montaż wkładów kominowych
  • montaż podbitki dachowej
  • wymiana rynien
  • wymiana rur spustowych
  • wymiana ław kominiarskich
  • czyszczenie rynien dachowych
  • wstawianie okien dachowych
Dodatkowo kryjemy dachówką ceramiczną, blachodachówką, papą termozgrzewalną oraz blachą trapezową. Wykonamy też wszelkie nasady kominowe.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonawstwo elementów wentylacyjnych z blachy, rozbiórka pokryć dachowych, a także wielowarstwowe izolowanie tarasów. Produkujemy rynny i rury spustowe z blachy kwasoodpornej i ocynkowanej. Wykonujemy również parapety zewnętrzne z blachy 0,7 mm, z plastikowymi noskami. W okresie zimowym podejmujemy się zrzucania śniegu z hal produkcyjnych.

Na wysoką jakość wykonywanych przez nas prac składa się doświadczenie zatrudnianych przez nas pracowników oraz specjalistyczny sprzęt, który wykorzystujemy. Korzystamy też z najnowszych osiągnięć techniki, stale monitorując branżę i pojawiające się rozwiązania. Cechuje nas rzetelne podejście do każdego zadania, które wykonujemy szybko i sprawnie. Gwarantujemy również przystępne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji o firmie Ejdys można uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Ejdys Dekarstwo Obróbki blacharskie

Ejdys Dekarstwo Obróbki blacharskie, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Ejdys Dekarstwo Obróbki blacharskie