Kompleksowa organizacja wycieczek
Kompleksowa organizacja wycieczek, Eid-Pol Biuro podróży, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832883768
REGON: 220011536
Dodatkowe kontakty:

58 346 32 84

517 125 524

Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Biuro podróży Eid-Pol mieści się w Gdańsku, a jego początki sięgają roku 1993. Firma prowadzona przez Ewę i Dariusza Konarzewskich organizuje zagraniczne i krajowe wycieczki. Posiada Koncesję Organizatora Turystyki, czyli zezwolenie Nr 210, wydane przez Wojewodę Pomorskiego.

Oferta

Eid-Pol to biuro podróży z ofertą dla osób w każdym wieku i dysponujących różnymi kwotami na wypoczynek. Zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, fachową pomoc i atrakcyjne ceny. Organizuje zarówno wyjazdy zagraniczne, jak i krajowe, np. po Trójmieście. Możliwe jest zarezerwowanie wyjazdów indywidualnych, jak i w ramach grup zorganizowanych, a kierunki wycieczek to najpopularniejsze miejsca w Europie i na świecie. Firma specjalizuje się w sprzedaży wyjazdów do Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Włoch, krajów Beneluksu, Grecji, Rosji oraz Skandynawii. Oferta w tym zakresie to:
  • wycieczki z przewodnikiem
  • wycieczki objazdowe
  • wyjazdy na narty
  • wyjazdy szkolne
  • rejsy
  • sprzedaż biletów autokarowych
  • sprzedaż biletów promowych
  • sprzedaż biletów lotniczych
Oferowane w Eid-Pol są bilety na loty tanimi liniami, liniami rejsowymi i charterami. Z kolei rejsy wybierane najczęściej przez klientów biura to te do Szwecji i po Morzu Śródziemnym. Możliwe jest też wzięcie udziału w rejsie żaglowce Pogoria. Szczególnie młodzież zachęcana jest do takiej aktywności, która kształtuje charaktery i może zachęcić do przyszłej pracy na morzu. Dla młodych ludzi przygotowano również ofertę obozów sportowych, zielonych szkół, zimowisk i kolonii.

Wycieczki objazdowe firma obsługuje własnymi autokarami i busami. Największe mieszczą niemal 60 osób, a wszystkie są w pełni sprawne. Zadbano też o ich wyposażenie w wygodne siedzenia, nagłośnienie, klimatyzację i toaletę.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o biurze Eid-Pol. Aktualne oferty i możliwość zarezerwowania wyjazdów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eid-Pol Biuro podróży

Eid-Pol Biuro podróży, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Eid-Pol Biuro podróży