Wyroby ze szkła artystycznego i laminowanego
Wyroby ze szkła artystycznego i laminowanego, Edyta Barańska Design, Sopot

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8971027862
REGON: 220089739
Rok założenia:
1999

O firmie

Firma Edyta Barańska Design znajduje się w Sopocie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów artystycznych ze szkła.

Oferta

Szkło to bardzo wdzięczny materiał, doskonały do tworzenia wyrobów artystycznych. Niestety często bywa wykorzystywane tylko w typowy sposób. W pracowni artystycznej Edyta Barańska Design staramy się to zmienić. Kierując się wiedzą, doświadczeniem i wyczuciem estetycznym tworzymy ciekawe kompozycje ze szkła. Wykorzystujemy szkło artystyczne oraz laminowane, co pozwala nam osiągnąć oryginalne efekty.

Wśród proponowanych przez nas wyrobów są:
  • blaty do recepcji oraz barów,
  • szklane drzwi,
  • elementy do aranżacji wnętrz,
  • zabudowa szklana ze szkła fusingowego,
  • lampy,
  • lustra.
Wykonujemy też stoliki szklane i kawowe w ciekawej i różnorodnej formie oraz kolorze. Mogą być one wspaniałym dodatkiem do wnętrza, który urozmaici wiele przyjacielskich spotkań przy kawie.

Użycie szkła laminowanego stało się w ostatnich czasach niezwykle modne. Dzięki niemu możliwe jest zaprojektowanie niezliczonej liczby wzorów, można także przy jego pomocy skopiować obraz lub zalaminować fotografię. Szkło tego typu jest bezpieczne w użytkowaniu. Szkło artystyczne pozwala nam także na tworzenie obrazów. Klasyczne malowane obrazy są bardzo popularne we wnętrzach, jednak mało kto wie, że obraz można wykonać z ręcznie formowanego szkła. Taki obraz daje nam poczucie, że mamy coś niepowtarzalnego. Światło, które odbija się od szkła, stwarza niezwykłe efekty i odmienia nawet smutne wnętrze.

Kolejnym atutem działalności firmy Barańska Design jest wykorzystywanie wyjątkowej technologii termicznej obróbki szkła artystycznego. Polega to na topieniu i formowaniu pudrów szklanych, które w późniejszym czasie stapiają się na gotową taflę szkła. Dzięki tej metodzie od kilkunastu lat tworzymy dzieła, które powstają w specjalnych piecach. Szkło fusingowe znajduje zastosowanie jako szklana zabudowa, blaty, a także drzwi.

Projektantka, Edyta Barańska, od wielu lat łączy cechy użytkowe elementów ze szkła artystycznego z walorami artystycznymi, spotkało się to z uznaniem odbiorców w Mediolanie, Nowym Jorku czy Dubaju oraz przyniosło wiele nagród m.in. Dobry Wzór, ElleDeco czy All on Design. Właśnie połączenie innowacyjności technologicznej z pasją i doświadczeniem artystycznym daje nowy, niepowtarzalny wyraz tym projektom. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do ich potrzeb oraz unikatowy i artystyczny charakter proponowanych rozwiązań ze szkła naszej produkcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością oferty i nawiązania współpracy.

Artykuły

Nowy wymiar sztuki – designerskie dekoracje ze szkła artystycznego!
Nowy wymiar sztuki – designerskie dekoracje ze szkła artystycznego!
Niezwykłą moc dekoracji ze szkła artystycznego przedstawia między innymi naturalistyczna oraz minimalistyczna instalacja „Sea Flowers” w gdańskim hotelu Hilton.

Wideo

Kontakt

Kontakt Edyta Barańska Design

Edyta Barańska Design, Sopot

Opinie (4)

Opinie o firmie Edyta Barańska Design

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łucja
Łucja
5.0
21.03.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy firma Edyta Barańska Design. Widać, że znają się na tym co robią i robią to z pasją.
Monika
Monika
5.0
17.01.2019
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Znalazłam tu wiele gadżetów i mebli do mojego biura. Polecam.
Renata
Renata
5.0
17.11.2018
Jedna z lepszych firm, która wykonujemy szklane stoliki kawowe. Polecam.
Sara
Sara
5.0
11.09.2018
Bardzo ciekawa pracownia artystyczna. Tworzą tutaj wspaniałe wyroby ze szkła. Ja jestem zadowolona z dotychczasowych zakupów. Polecam.