Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7390306086
REGON: 510038752
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Nazywam się Edward Kamieński i prowadzę firmę, która zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Działalność prowadzę od 1992 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta

Od ponad trzydziestu lat zajmuję się sprzedażą różnego rodzaju ubezpieczeń. Przez ten czas znacznie poszerzyłem swoją działalność i poznałem Państwa oczekiwania. Ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Proponuję Państwu:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia mieszkaniowe,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia na życie.
Oferuję też ubezpieczenia NW, ubezpieczenia kosztów leczenia podczas pobytu za granicą i ubezpieczenia sprzętu pływającego. Dodatkowo zajmuję się ubezpieczeniami komunikacyjnymi zarówno obowiązkowymi, jak i dobrowolnymi.

Idąc z postępem czasu zdecydowałem, że moje polisy będą sprzedawane w możliwie najlepszych i najwygodniejszy dla Państwa sposób. Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi przygotowanie optymalnej oferty, która spełni Państwa oczekiwania i będzie dostosowana do możliwości finansowych. Zależy mi na Państwa zadowoleniu, dlatego zapewniam klientom najwyższy poziom obsługi.

Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Edward Kamieński Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Edward Kamieński Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Olsztyn

Opinie (1)

Opinie o firmie Edward Kamieński Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
22.10.2020
Zaangażowany , pracowity, solidny, uczynny agent ubezpieczeniowy i człowiek. Co ważne poszerza ciągle wiedzę ubezpieczeniową , finansową tak na szkoleniach u ubezpieczycieli jak i w firmach szkoleniowych. Korzystałem i nadal korzystam z jego pośrednictwa , tak w ubezpieczeniach majątkowych , Ochrony Prawnej, OC w życiu prywatnym , jak i komunikacyjnych. Żeglarz. Działkowiec. Lubi lasy i zwierzęta . WWK