Profesjonalnie naprawiamy wtryskiwacze i pompy wtryskowe
Profesjonalnie naprawiamy wtryskiwacze i pompy wtryskowe, Edmar Zakład elektroniki i mechaniki samochodowej, Kędzierzyn-Koźle

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7491007215
REGON: 530987450
Rok założenia:
1992

O firmie

Edmar jest zakładem elektroniki i mechaniki samochodowej. Jego siedziba znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, a właścicielem jest przez Edwarda Różańskiego. Specjalizujemy się w elektromechanicznych naprawach samochodów. Zajmujemy się tym już od 1995 roku. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczno-naprawczy i zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z doświadczeniem.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonywanie kompleksowych i w pełni profesjonalnych napraw z zakresu elektroniki oraz mechaniki samochodowej. Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła nam zdobycie dużej branżowej wiedzy, dzięki której jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każdą usterkę.

W Edamr przeprowadzamy szczegółową diagnostykę komputerową. Jakiekolwiek nieprawidłowości wykrywamy więc od razu. Podejmujemy się napraw elektromechanicznych, między innymi wtryskiwaczy czy pomp wtryskowych. Serwisujemy także klimatyzację i regenerujemy alternatory oraz rozruszniki. Specjalizujemy się także w zakładaniu instalacji LPG. Uzupełnienie naszej oferty stanowi ustawianie geometrii kół.

Obsługujemy samochody zarówno osobowe, jak i dostawcze o masie do 3,5 tony. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy skrupulatni i profesjonalni. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo. W razie wątpliwości chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Zaufało nam wielu klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z naszym zakładem elektromechanicznym.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Edmar!

Kontakt

Kontakt Edmar Zakład elektroniki i mechaniki samochodowej

Edmar Zakład elektroniki i mechaniki samochodowej, Kędzierzyn-Koźle

Opinie (0)

Opinie o firmie Edmar Zakład elektroniki i mechaniki samochodowej