Wywóz nieczystości płynnych i stałych
Wywóz nieczystości płynnych i stałych, Ecler D. Gałan, Łaszczówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9211323012
REGON: 951151731

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Ecler zlokalizowana jest w Łaszczówce, na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w wywozie odpadów komunalnych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1993 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Dariusz Gałan.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Ecler jest utrzymywanie porządku. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi asenizacyjne. W naszej ofercie można znaleźć wywóz nieczystości płynnych. Podejmiemy się wywozu śmieci, a także odpadów budowlanych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy odbiór odpadów komunalnych oraz segregowanie śmieci. Zajmujemy się również usuwaniem zanieczyszczeń. W ofercie mamy odbiór nieczystości stałych.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do wywozu zmieszanych odpadów komunalnych, a także płynnych i stałych nieczystości. Ponadto dysponujemy szeroki wyborem pojemników i kontenerów na odpady budowlane. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wypożyczanie pojemników na odpady segregowane, między innymi papier, szkło i plastik.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Ecler.

Kontakt

Kontakt Ecler D. Gałan

Ecler D. Gałan, Łaszczówka

Opinie (0)

Opinie o firmie Ecler D. Gałan