Sprzedajemy baterie, wkładki uszne i filtry do aparatów słuchowych
Sprzedajemy baterie, wkładki uszne i filtry do aparatów słuchowych, Echo-Studio Krzysztof Oniszko, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121194260

O firmie

Firma Echo Studio powstała w 2011 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Lublinie. Właścicielem jest Krzysztof Oniszko.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy autoryzację aparatów słuchowych takich marek, jak: Signia, Siemens, Audioservice, Phonak, Widex, Otiocn, Resound, Bernafon, Strakey. Jesteśmy laureatem konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom" organizowanego w Lublinie. Posiadamy kontrakt z NFZ-em w zakresie refundacji większości sprzedawanych wyrobów medycznych (aparatów słuchowych i wkładek).

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą aparatów słuchowych. W naszej firmie zatrudniamy profesjonalistów. Pracownicy są sumienni i fachowo podchodzą do powierzonych im obowiązków. Doskonale znają się na swojej profesji. Posiadają wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, z której korzystają podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Studio Słuchu Echo
stawia na zadowolenie klienta. Sprzedawane przez nas towary charakteryzują się najwyższą jakością. Produkty są solidnie wykonane i funkcjonalne. Posiadamy szeroką ofertę. W naszym asortymencie znajdziesz aparaty klasyczne, aparaty wewnątrzuszne oraz aparaty typu RIC.

Oprócz tego, sprzedajemy:
  • baterie do aparatów słuchowych
  • wkładki uszne
  • filtry do aparatów słuchowych
  • wzmacniacze słuchu
Ponadto, świadczymy usługi z zakresu testowania aparatów słuchowych i badania słuchu. Posiadamy również aparaty słuchowe dla dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Studia Słuchu Echo.

Marki i specjalizacje

W ofercie mamy produkty producentów, takich jak: Widex, Phonak, Bernafon, Oticon, Starkey, Audioservice i Siemens.

Artykuły

Dobór aparatu słuchowego w trzech etapach
Dobór aparatu słuchowego w trzech etapach
Wybór aparatu słuchowego to złożony proces. Składają się na niego między innymi: badania u protetyka słuchu, a także testy sprzętu – również te kilkudniowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Echo-Studio Krzysztof Oniszko

Echo-Studio Krzysztof Oniszko, Lublin

Opinie (3)

Opinie o firmie Echo-Studio Krzysztof Oniszko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Amanda
Amanda
5.0
14.05.2019
Echo Studio to przedsiębiorstwo na wysokim poziomie. Ich pracownicy to fachowcy. Znają się na swoich produktach i w razie potrzeby służą radą. Polecam serdecznie
Oskar
Oskar
5.0
09.03.2019
Kupiłem aparat słuchowy w tym sklepie. Produkt jest solidnie wykonany i prezentuje się świetnie! Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Polecam
Eryka
Eryka
5.0
31.01.2019
Firma na wielki plus. Mają szeroki wybór aparatów słuchowych. To mi się podoba!