Profesjonalne odprawy celne
Profesjonalne odprawy celne, E-I-A. Agencja celna, Nowy Tomyśl

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7881069187
REGON: 630364800
Rok założenia:
1995

O firmie

Agencja Celna E-I-A znajduje się w Nowym Tomyślu, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług celnych i nie tylko. Osobami decyzyjnymi są Beata Helwing-Adamczak i Jakub Józefowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest organizacja odpraw celnych i nie tylko. Posiadamy dwudziestodwuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Działamy zgodnie z zasadami Wspólnotowego Kodeksu Celnego. Z usług naszej agencji celnej E-I-A korzystają przeważnie firmy z Nowego Tomyśla i okolic.

Oferta firmy obejmuje:
  • odprawy celne,
  • tłumaczenie dokumentów,
  • reprezentowanie przed urzędem celnym,
  • doradztwo celne,
  • wypełnianie karnetów ATA.
Dodatkowo zajmujemy się organizacją odpraw celnych dla osób fizycznych z zakresu mienia przesiedlenia i odpraw wywozowych w ramach Wspólnej Polityki Rolnej. Dokonujemy legalizacji świadectw przewozowych i potwierdzających pochodzenie towarów, a także wypełniamy niezbędne dokumenty, takie jak karnety TIR, ATA, CMR i deklaracje akcyzowe, np. na samochód.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym kroku. Specjalizujemy się również w tłumaczeniu dokumentów i reprezentowaniu klientów przed organami celnymi. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami celnymi, o których informujemy klientów.

Wszelkie wykonywane przez nas czynności objęte są poufnością i ochroną danych klientów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z Agencji celnej E-I-A z Nowego Tomyśla.

Kontakt

Kontakt E-I-A. Agencja celna

E-I-A. Agencja celna, Nowy Tomyśl

Opinie (0)

Opinie o firmie E-I-A. Agencja celna