Dojedziemy gdzie trzeba!
Dojedziemy gdzie trzeba!, Dźwigmar FUH Daniel Pióro, Tarnobrzeg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8671989769
REGON: 180010585
Dodatkowe kontakty:

604 827 517

607 970 400

723 004 738

15 822 83 75

Rok założenia:
2004

O firmie

Firma usługowo-handlowa Dźwigmar, w której działamy od 2004 roku, ma swoją siedzibę w Tarnobrzegu, w województwie podkarpackim. Jej właścicielem jest Daniel Pióro. Zajmujemy się wynajmowaniem sprzętu dźwigowego.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług dźwigowych, w tym wykonywanie prac przy użyciu hydraulicznego dźwigu samochodowego. Oferujemy wynajem sprzętu wraz z doświadczoną obsługą operatorską. Zatrudniani przez nas pracownicy dzięki swoim umiejętnościom są w stanie szybko i bezpiecznie zrealizować każde zlecenie.

W naszej ofercie wynajmu znajdują się:
  • koparko-ładowarki,
  • koparki gąsienicowe,
  • koparki kołowe,
  • ładowarki,
  • podnośniki montażowe,
  • dźwigi,
  • spycharki,
  • lawety,
  • wywrotki.
Nasz szeroki zakres usług obejmuje między innymi wykonanie wykopów pod fundamenty, kanalizacje, kable czy wodociągi. Zajmujemy się także wszelkimi pracami w zakresie niwelacji terenu oraz wykonujemy korytowanie, skarpowanie i inne prace melioracyjne.

Jedną z naszych specjalizacji są również wyburzenia i prace rozbiórkowe. Zlecenia na nie przyjmujemy od osób prywatnych, a także firm. Posiadamy żurawie, które umożliwiają montaż oraz demontaż hal magazynowych i przemysłowym. Ponadto podejmujemy się załadunku i rozładunku kontenerów, maszyn, materiałów betonowych i zbiorników.

Dodatkowo dzięki naszym podnośnikom mogą Państwo przeprowadzić takie prace jak: wycinka drzew, odśnieżanie dachów oraz mycie okien i elewacji. Posłużą również do montażu i demontażu oraz konserwacji reklam.

Zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Udzielimy fachowej porady i opowiemy o szczegółach współpracy.

Artykuły

Wynajem podnośnika montażowego – Dźwigmar Daniel Pióro
Wynajem podnośnika montażowego – Dźwigmar Daniel Pióro
Podnośnik montażowy ułatwia wykonywanie prac na wysokościach. FUH Dźwigmar Daniel Pióro wynajmuje sprzęt z operatorem, co jest wygodnym rozwiązaniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dźwigmar FUH Daniel Pióro

Dźwigmar FUH Daniel Pióro, Tarnobrzeg

Opinie (3)

Opinie o firmie Dźwigmar FUH Daniel Pióro

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
4.0
05.05.2022
Firma, z którą współpracuje się z najczystszą przyjemnością. Wywiązują się z umowy w 100%.
Gabriel
Gabriel
4.0
09.03.2022
Firma Dźwigmar zajęła się wykonaniem wykopów pod fundamenty, a następnie skorzystałem z ich pomocy podczas przeprowadzenia wykopów pod kanalizację i niwelacji terenu. Jestem bardzo zadowolony.
Tomek
Tomek
4.0
26.01.2022
Solidna firma, która dba o każdego Klienta. Otrzymałem fachową radę i atrakcyjną propozycję cenową. Operator, który zajął się moim zleceniem, okazał się prawdziwym profesjonalistom. Polecam ich usługi.