Kompleksowe usługi instalacyjne
Kompleksowe usługi instalacyjne , Dźwigaz Sp. z o.o., Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461896134
REGON: 430773692
KRS: 0000049897
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Dźwigaz od wielu lat świadczy kompleksowe usługi na terenie Lublina. Pracownicy firmy to wykwalifikowana grupa, która każde zlecenie realizuje rzetelnie i terminowo. Przedsiębiorstwo dysponuje licznym gronem stałych klientów oraz specjalistycznym sprzętem.

Oferta

Prace wykonywane są przez osoby o stosownych kwalifikacjach i długoletniej praktyce, szybko, fachowo i przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia dotyczące obsługi technicznej budynków mieszkalnych i użytkowych. W skład oferty firmy wchodzą takie prace jak wykonawstwo robót elektrycznych wraz z przeglądami, pomiarami i dozorem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma oferuje profesjonalne roboty wodno-kanalizacyjne oraz dźwigowe. Ponadto zajmuje się przeglądami, obsługą i konserwacją instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody, łącznie z remontami i naprawami.

Oferta firmy obejmuje również:
  • pogotowie dźwigowe
  • windy
  • usługi gazowe
  • przeglądy gazowe
  • remonty gazowe
Najcenniejszą wartością dla Dźwigaz jest zadowolenie każdego klienta! Dołącz do grona zadowolonych i skontaktuj się z biurem firmy!

Kontakt

Kontakt Dźwigaz Sp. z o.o.

Dźwigaz Sp. z o.o., Lublin

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Dźwigaz Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.06.2014
Można na nich liczyć, są zgrana ekipą godną zaufania - przynajmniej w moim przypadku wszystko zostało dopięte na ostatni guzik:)