Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6792812922
REGON: 122843712
Rok założenia:
2013

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Dzieciństwo to czas, którym człowiek uczy się wielu przydatnych umiejętności, które w dalszym życiu...
Przedszkole Montessori to miejsce w stu procentach dostosowane do nauki oraz zabawy dzieci w wieku ...
Bardzo zależy nam na rozwoju pasji i talentów u najmłodszych. Z taką dewizą otwieraliśmy przedszkol...
Sosnowiec, Partyzantów 11 lok. 1-2
Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość świata. To właśnie w wieku przedszkolnym się ona kształtuje...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6792812922 została umieszczona firma: "Dzieciaki i My Niepubliczne przedszkole". Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 122843712.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2013. Firmę można odwiedzić pod adresem: Aleksandry 21 lok. 29. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 30-837 Kraków. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.0109635490196N, 20.0177685294118E. "Dzieciaki i My Niepubliczne przedszkole" to firma działająca w branży Przedszkola niepubliczne.

Przedszkole zapewnia fachową opiekę dzieciom w wieku od lat 3 do 5, pełniąc przy tym funkcje opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne tak ważne na tym etapie rozwoju dziecka. Przedszkole dba o zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Oprócz zajęć dydaktycznych nasi podopieczni biorą udział w zajęciach m.in. rytmiki oraz gimnastyki.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 791 919 091.

Kontakt

Kontakt Dzieciaki i My Niepubliczne przedszkole

Dzieciaki i My Niepubliczne przedszkole, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dzieciaki i My Niepubliczne przedszkole


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.