Rzetelne usługi logopedyczne
Rzetelne usługi logopedyczne, Dyna Lingua M.S. Pracownia logopedyczna Małgorzata Młynarska, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8941420980
Rok założenia:
2000
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Dyna Lingua to pracownia logopedyczna, która została założona w 2000 roku. Właścicielką jest Małgorzata Młynarska. Nasza siedziba zlokalizowana jest na obszarze Wrocławia. Działanie na rynku przez niemalże 20 lat przełożyło się na zdobycie sporego doświadczenia i ciągłego polepszania jakości naszych usług.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie pracowni logopedycznej, gdzie leczymy wady wymowy u ludzi bez względu na ich wiek. Pomagamy zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Działamy na rynku przez prawie dwadzieścia lat, więc posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, które to pomagają nam się rozwijać.

Pracownia Dyna Lingua oferuje:
  • terapia z dziećmi autystycznymi
  • terapia z dziećmi o opóźnionym rozwoju intelektualnym
  • terapia z dziećmi z zaburzeniami o charakterze dysfazji sensorycznej i motorycznej
  • terapia z dorosłymi cierpiącymi na afazję
  • terapia osób z zaburzeniami mowy
Podczas terapii korzystamy z metody Dyna-Lingua M.S, która jest stosowana przy różnorakich zaburzeniach mowy, głównie znacznego stopnia, gdzie ich etiologia ma najczęściej charakter neurologiczny. Prowadzimy także Klubokawiarnię Równik, w której każdy traktowany jest w taki sam sposób. Wszyscy jesteśmy tutaj równi, a panująca atmosfera sprzyja pozostawaniu na dłużej. Pomagamy ludziom znaleźć tutaj przyjaciół i zbudować poczucie własnej wartości.

Osoby zatrudnione w naszej pracowni to odpowiednio wykwalifikowane i wykształcone osoby, które poświęciły lata swojego życia na doskonalenie metod terapeutycznych i spędziły mnóstwo czasu na zajęcia z dziećmi. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i za wszelką cenę staramy się mu pomóc. Dobieramy odpowiednio skuteczną metodę i sprawnie przechodzimy do jej egzekwowania. Gwarantujemy wysoką jakość i sympatyczną obsługę.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia pracowni Dyna Lingua we Wrocławiu.

Artykuły

Skuteczna terapia zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych
Skuteczna terapia zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych
Dopasowanie odpowiedniej terapii jest kluczowe w leczeniu zaburzeń mowy znacznego stopnia występujących u dzieci i dorosłych. Na co zatem warto postawić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Dyna Lingua M.S. Pracownia logopedyczna Małgorzata Młynarska

Dyna Lingua M.S. Pracownia logopedyczna Małgorzata Młynarska, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Dyna Lingua M.S. Pracownia logopedyczna Małgorzata Młynarska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysiek
Krzysiek
5.0
07.01.2020
Polecam ten gabinet logopedyczny. Sprawnie diagnozują i zapobiegają wadom wymowy. Wszystko dzieje się sprawnie i w przystępnej cenie.