Oferujemy przepyszne lokalne potrawy
Oferujemy przepyszne lokalne potrawy, Dworek Pod Lipami, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342013517
REGON: 240135458
Rok założenia:
2005

O firmie

Prowadzimy Dworek pod Lipami, którego siedziba znajduje się w Katowicach. Nasz gasthaus pełen jest śląskich tradycji, dzięki czemu Goście z pewnością docenią wyjątkowy klimat tego miejsca.

Oferta

Prowadzimy karczmę śląską, w której znajdą Państwo przepyszne, tradycyjne jedzenie oraz wyjątkowy klimat. Nasz dworek znajduje się w malowniczej okolicy, w otoczeniu parku. Oferujemy Państwu pyszne dania przygotowywane na bazie tradycyjnych receptur oraz świeżych, starannie dobranych składników. W naszej karczmie organizujemy przyjęcia okolicznościowe, w tym:
  • wesela,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • urodziny,
  • jubileusze,
  • spotkania rodzinne,
  • imprezy pracownicze.
Posiadamy piękny, letni ogródek, w którym zorganizujemy wyjątkowe imprezy okolicznościowe. Oferujemy potrawy na każdą okazję - udostępniamy menu restauracyjne i menu weselne, organizujemy też wiejski stół oraz słodki stół.

Dostarczamy catering na różne okazje - obsługujemy firmy, zapewniając poczęstunek na różnego rodzaju bankiety, konferencje czy imprezy firmowe. Zadbamy nie tylko o to, by jedzenie było pyszne, ale także by pięknie się prezentowało. Oferujemy obsługę kelnerską, pełną zastawę i sprzęt gastronomiczny.

Dla Gości, którzy chcą zostać na noc udostępniamy komfortowe miejsca noclegowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Dworku Pod Lipami w Katowicach.

Artykuły

 Spędzasz urlop na Śląsku? Koniecznie odwiedź Dworek Pod Lipami!
Spędzasz urlop na Śląsku? Koniecznie odwiedź Dworek Pod Lipami!
Dworek Pod Lipami to miejsce pełne smaków kuchni śląskiej, jak i wyrafinowanych potraw światowych. Poznaj wyjątkową ofertę restauracji z wieloletnią tradycją!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dworek Pod Lipami

Dworek Pod Lipami, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Dworek Pod Lipami


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi