Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9521771555
REGON: 012881936
KRS: 0000147438
Rok założenia:
1997
Branża:

Polecane oferty

Eko-Farma Żelechów to hotel i restauracja gdzie można oderwać się od dusznego miasta. Na terenie na...
Łuków, Międzyrzecka 90
Od lat, zarówno naszą restaurację, jak i hotel odwiedza wielu gości. Polecamy się osobom prywatnym ...
Warszawa, al. Dzieci Polskich 20
W naszym hotelu Patron do dyspozycji gości jest 220 pokoi 1-, 2-, i 3-osobowych. W pokojach znajduj...
Od 2012 roku prowadzimy z powodzeniem restaurację, która odznacza się przytulnym i kameralnym klima...

Oferta

Nasz komfortowy hotel należy do znanej w całej Polsce grupy Polish Prestige Hotels & Resorts. Dwór Chotynia to niezwykłe miejsce, dla wyjątkowych Gości. Doskonała lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku sprawi, że w naszym hotelu odnajdziecie Państwo idealne miejsce do wypoczynku. Do dyspozycji Gości posiadamy 37 pokoi i apartamentów dla 80 osób, które urządzone są w charakterze poszczególnych odmian winogron, gdzie znajdują się antyczne meble oraz oryginalne bibeloty będące efektem wieloletnich poszukiwań właściciela Jarosława Cybulskiego.
Restauracja jaką znajdziecie Państwo w Dworze Chotynia słynie z wykwintnej kuchni szefa Sławomira Kocunia, bogatej w wyjątkowe potrawy kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej i włoskiej. Oprócz przepysznych dań nasi Goście znajdą również bogatą ofertę wysokiej jakości win z całego świata o roczniku sięgającego nawet 1830 roku.
Pokoje:
Dysponujemy stylowymi wnętrzami, wyposażonymi w wytworną sypialnię, elegancką łazienkę oraz unikatowe meble i ręcznie malowane zdobienia ścian i podłóg, które tworzą niepowtarzalne miejsce pełne klasy i wyrafinowania.
Gastronomia:
Oferujemy przepyszne dania podawane zarówno w restauracji, jak i z możliwością zamówienie w formie cateringu. Szefem naszej kuchni jest znany i ceniony w Polsce Sławomir Kocunia.
Konferencje:
Wysokie standardy świadczonych usług oraz wyjątkowe w smaku specjały naszej kuchni, dają Państwu gwarancję powodzenia każdego zorganizowanego spotkania. Dysponujemy zapleczem konferencyjnym, wyposażonym w niezbędny sprzęt audiowizualny, w tym: ekrany, flipcharty, rzutniki multimedialne, nagłośnienie, itp.
Wesele/imprezy okolicznościowe:
Zapewniamy profesjonalną organizację wyjątkowych ślubów, przyjęć weselnych oraz niezapomnianych imprez okolicznościowych, takich jak: komunie, jubileusze, przyjęcia firmowe, które zostaną urządzone w dworskim klimacie.
Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Dwór Chotynia

Dwór Chotynia, Chotynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Dwór Chotynia