Drukowanie ulotek, plakatów, folderów, czasopism i wizytówek
Drukowanie ulotek, plakatów, folderów, czasopism i wizytówek, Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma, Lubań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6131174146
REGON: 230229960
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, którzy mają dwadzieścia pięć lat doświadczenia w poligrafii. Siedziba naszej drukarni Duma Print zlokalizowana jest w Lubaniu, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się również świadczeniem prac reklamowych i wykonywaniem projektów. Właścicielem firmy jest Sławomir Duma.

Oferta

Nie boimy się żadnego wyzwania, zawsze zrobimy wszystko, by spełnić Państwa wizje. Świadczymy kompleksowe i dokładne usługi poligraficzne oraz reklamowe. W krótkim terminie realizujemy zamówienia, dbając o czas Klientów. Pracujemy z pasją, zamiłowaniem i wielkim zaangażowaniem.

Wykonujemy:
  • broszury,
  • katalogi firmowe,
  • wizytówki,
  • plakaty,
  • projekty reklam,
  • czasopisma,
  • książki,
  • foldery,
  • banery,
  • szyldy.
Wykorzystujemy różne techniki druku w zależności od ilości materiałów oraz potrzeb projektu. Stosujemy między innymi druk offsetowy, druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały. Przed drukowaniem odpowiednio przygotowujemy element, by nie został w żaden sposób uszkodzony na przykład przez krzywe zadrukowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju kalendarze. Uwzględniamy tutaj kalendarze ścienne wieloplanszowe spiralowane i jednoplanszowe listwo­wane, biurkowe, ścienne jednodzielne oraz trójdzielne. Dodatkowo oferujemy zaproszenia, koperty, segregatory, notesy personalizowane bądź torby papierowe.

Słyniemy też z druku wielkoformatowego. Możemy przygotować każdą reklamę o dużych rozmiarach. Nasza oferta to folie z nadrukiem, backlighty, rollupy, plakaty XXL, a nawet fototapety ze zdjęciem wybranym przez Klienta. Ponadto proponujemy obrazy na płótnie, tablice informacyjne i wystawowe oraz X-banery i L-banery. Niedawno wzbogaciliśmy się o nowy system druku cięcia HP Latex Print & Cut. Jest on całkowicie ekologiczny.

Nieustannie modyfikujemy oraz poszerzamy naszą ofertę. Ostatnio wprowadziliśmy projektowanie i wizualizacje 3D, szyldy podświetlane, wydruki na siatce mesh, bilety numerowane, podkłady na tacki dla restauracji i hoteli oraz windery w rozmiarach od 3 do prawie 5m.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Duma Print.

Artykuły

Duma Print Sławomir Duma – kreatywna reklama najwyższej jakości.
Duma Print Sławomir Duma – kreatywna reklama najwyższej jakości.
Duma Print to drukarnia z ćwierćwieczną tradycją. Co znajdziemy w ofercie firmy?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma

Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma, Lubań

Opinie (17)

Opinie o firmie Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrek
Jędrek
5.0
31.05.2019
Broszury świetnie wydrukowane, bardzo się cieszę, że złożyłem zamówienie właśnie u nich. Duża ilość nie przeszkodziła w terminowej realizacji. Polecam!
Jędrzej
Jędrzej
5.0
13.03.2019
Stworzenie projektu i oklejenie witryny było błyskawiczne. W bardzo krótkim czasie moja lodziarnia wyglądała oryginalnie oraz ładnie.
Marlena
Marlena
5.0
27.01.2019
Moja firma dzięki tej drukarni pozyskała wielu nowych klientów. Stworzyli dla mnie bardzo fajne wizytówki, plakaty oraz baner. Jestem jak najbardziej zadowolona.
Zuzka
Zuzka
5.0
24.11.2018
Profesjonalna drukarnia, która zatrudnia bardzo kreatywne osoby. Mają świetne spojrzenie na reklamę. Ciągle zaskakiwali mnie nowymi pomysłami. Razem wybraliśmy ten odpowiedni.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
05.09.2018
Na początku wykonali projekt, a później go wydrukowali. Koncepcja reklamy jest bardzo oryginalna. Wykonanie też jest zadowalające. Polecam serdecznie usługi tej drukarni!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
21.04.2018
Bardzo ciekawa strona internetowa. Na pochwałę zasługuje również podejście do klienta. Polecam tę drukarnię. To prawdziwi profesjonaliści.
Krystian
Krystian
5.0
15.03.2018
Znają się nawet na naklejkach. Nie w każdej drukarni się tego podejmują. To ich zdecydowany atut.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
27.02.2018
Drukowaliśmy w Duma Print zaproszenia na nasz ślub. Goście mówili, że bardzo ładne. Podobały się wszystkim.
Martyna
Martyna
5.0
13.01.2018
Zdecydowanie polecam kalendarze. Mają różne rodzaje. Każdy może dobrać odpowiedni. W moim przypadku służą jako reklama, bo zawierają nasze logo.
Alex
Alex
5.0
10.12.2017
Żadne zlecenie nie stanowi dla nich wyzwania. Czy to czarno-białe, czy kolorowe zawsze świetnie wygląda.
Maciuś
Maciuś
5.0
09.11.2017
Druk cyfrowy w pełni profesjonalny. Wydruk estetyczny. Dobrze się prezentuje. Na pewno ponownie skorzystam z ich usług.
Gosia
Gosia
5.0
27.10.2017
Skuteczne usługi reklamowe w rozsądnych cenach. Jak dla mnie absolutny numer 1 na lojalnym rynku.
Bolek
Bolek
5.0
16.09.2017
Poligrafia stoi w firmie Duma Print na bardzo wysokim poziomie. Widać, że znają się na rzeczy. Wieloletnie doświadczenie to ich zdecydowany atut.
Hubert
Hubert
5.0
27.08.2017
Jakość jest doskonała. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
20.07.2017
Wydrukowali dla nas doskonałe ulotki. Już po kilku dniach zaobserwowaliśmy zwiększone zainteresowanie naszą działalnością. To z pewnością zasługa odpowiedniej reklamy. Dzięki Duma Print!
Janek
Janek
5.0
10.06.2017
Zapewniają wydruki bardzo wysokiej klasy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i podejrzewam, że nigdy tego nie zrobią.
Kornelia
Kornelia
5.0
30.05.2017
Oferują atrakcyjną ofertę cenową. Kolory na wydrukach są żywe, więc tym bardziej uważam, że ceny są super. Do tego są mili. Obsługa przebiega w przyjaznej atmosferze.