Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211455852
REGON: 012738529
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Dukko, prowadzona przez Konrada Dukaczewskiego, działa w branży handlowo-usługowej. Naszą specjalnością są urządzenia dla przemysłu ciepłowniczego. Funkcjonujemy od ponad dwudziestu lat. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Oferta

Od samego początku naszej działalności z dużym powodzeniem zajmujemy się dystrybucją palników wentylatorowych i urządzeń dla firm i instytucji w branży ciepłowniczej. Nasze usługi wykonujemy także dla Klientów prywatnych. Cały nasz asortyment pochodzi od znanych producentów, którzy dostarczają nam wyłącznie sprawdzony sprzęt o wysokiej jakości, który z pewnością będzie skutecznie służył Klientom.

Nasza oferta obejmuje również:
  • palniki olejowe,
  • palniki gazowe,
  • palniki dwupaliwowe.
Ponadto w firmie Dukko zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do palników. Zaliczamy do nich sterowniki, fotokomórki do kontroli płomienia, elektrozawory oraz elektrody zapłonowe. Naszym Klientom udostępniamy także transformatory, a także serwomotory.

Nasi doświadczeni, wyspecjalizowani fachowcy z pewnością bardzo kompetentnie dokonają serwisu i montażu palników.

Zajmujemy się dystrybucją wysyłkową prezentowanych artykułów. Ważnym punktem naszej działalności jest otwarcie się na obsługę nie tylko Klientów z terenu województwa mazowieckiego, ale również mieszkających na obszarze pozostałych województw, czy też państw europejskich.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania interesujących Państwa informacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do nawiązania długoterminowej współpracy z Dukko.

Marki i specjalizacje

Posiadamy produkty firm: Giersch, Cuenod, Riello, Olion.

Kontakt

Kontakt Dukko. Konrad Dukaczewski

Dukko. Konrad Dukaczewski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dukko. Konrad Dukaczewski