Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542739551
REGON: 242852135
KRS: 0000349326
Rok założenia:
2012

O firmie

Stomatolodzy, Duda Clinic, Katowice Klinika implantologiczna Duda Clinic prowadzona jest na najwyższym światowym poziomie przez Mariusza Dudę w Katowicach. Lekarz swoje doświadczenie zdobywał przez kilkanaście lat w renomowanych gabinetach w kraju i za granicą, a także biorąc czynny udział w sympozjach oraz kongresach związanych z tematyką implantologiczną. W skład zespołu kliniki wchodzi wykwalifikowana kadra lekarska specjalizująca się w różnych dziedzinach stomatologii oraz higienistki i asystentki stomatologiczne.

Certyfikaty i dyplomy

Dr n. med. Mariusz Duda, specjalista chirurg stomatolog, implantolog jest współzałożycielem i prezydentem PSI - Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, jak również wiceprezydentem ICOI - International Congress of Oral Implantologists. Od ponad 5 lat zajmuje także stanowisko wiceprezydenta DGOI - Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie.

Oferta

Ubytki wielozębowe, braki pojedynczych zębów czy bezzębie to problemy z którymi z powodzeniem radzi sobie współczesna stomatologia. Nie tylko poprawiają komfort jedzenia, ale także pomagają zachować młody wygląd. Gabinet Duda Clinic w Katowicach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, którzy marzą o pięknym, zdrowym uśmiechu.

W czym specjalizuje się gabinet stomatologiczny Duda Clinic z Katowic?

Gabinet stomatologiczny Duda Clinic z Katowic specjalizuje się w implantologii stomatologicznej. Zabieg wszczepiania implantu można wykonać podczas jednej wizyty. Gabinet wdraża leczenie implantologiczne w przypadku pojedynczych braków, braków wielozębowych oraz całkowitego braku zębów. Estetycznie i trwale wypełnia wszystkie ubytki zębowe z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów.

Jakie usługi świadczy gabinet Duda Clinic w ramach profilaktyki stomatologicznej?

Gabinet Duda Clinic w ramach profilaktyki stomatologicznej świadczy takie usługi, jak:
 • piaskowanie zębów
 • usuwanie kamienia nazębnego
 • lakowanie zębów
 • fluoryzacja
Zajmuje się również diagnostyką, w tym wykonywaniem zdjęć RTG zębów oraz przeprowadzaniem tomografii komputerowej. W zakresie endodoncji wykonuje leczenie kanałowe, w tym również leczenie kanałowe pod mikroskopem. Przebarwień na zębach pozbywa się wykonując zabiegi wybielania zębów.

Jakie uzupełniania protetyczne stosuje gabinet Duda Clinic?

Gabinet Duda Clinic stosuje takie uzupełniania protetyczne, jak:
 • korony
 • inlay oraz onlay
 • korony porcelanowe na metalu nieszlachetnym
 • korony porcelanowe na złocie
 • korony pelnoceramiczne
 • mosty
 • protezy
Zespół lekarzy stomatologów w ciągu 10-14 dni jest w stanie zapewnić pacjentowi pełną rehabilitację narządu żucia, dzięki własnemu laboratorium protetycznemu.

Więcej informacji

 • Dr n. med. Mariusz Duda CURRICULUM VITAE zobacz
 • Dr n. med. Mariusz Duda - PRASA zobacz
 • USŁUGI KLINIKI zobacz
 • ZALETY IMPLANTÓW zobacz

Kontakt

Kontakt Duda Clinic

Duda Clinic, Katowice

Opinie (8)

Opinie o firmie Duda Clinic

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Roksana
Roksana
5.0
16.05.2020
Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń.
Agatka
Agatka
5.0
13.03.2020
Polecam stuprocentowo tę klinikę. Pracujący tutaj stomatolodzy są w stanie rozwiązać chyba każdy problem związany z uzębieniem.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
25.01.2020
W końcu mam śnieżnobiały uśmiech, co by nie było możliwe bez pomocy lekarzy z Duda Clinic. Polecam!
Miłosz
Miłosz
5.0
07.11.2019
Kompleksowa opieka, wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem. Teraz moje zęby pięknie wyglądają i nie muszę kryć twarzy jak się uśmiecham.
Kazik
Kazik
5.0
11.09.2019
Jedna z lepszych klinik implantologii stomatologicznej, jak nie najlepsza. Miałem kilka braków w uzębieniu, ale tutaj bardzo szybko się wszystkim zajęli i fachowo mi pomogli.
Emilka
Emilka
5.0
22.07.2019
Świetna klinika. Fachowa pomoc w przypadku braków w uzębieniu. Warto było tutaj przyjść. Można liczyć na naprawdę profesjonalną pomoc.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
09.04.2019
Peľen profesjonalizm....Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.07.2014
najlepszy stomatolog jakiego znam, wszystko bezboleśnie i bezstresowo