Szeroki wybór poduszek ortopedycznych
Szeroki wybór poduszek ortopedycznych, Drzemka.com, Zaścianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661811846
REGON: 200741977
Rok założenia:
2019

O firmie

Na rynku jako firma Drzemka działamy od 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zaściankach, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą poduszek ortopedycznych. Oferowane przez nas poduszki idealnie dopasowują się do kształtu kręgosłupa i głowy, co przekłada się na lepszą regenerację organizmu, a ponadto zapewnia wytchnienie dla ciała. Nasze poduszki pozwalają obudzić się pełnym energii i zmotywowanym.

Oferujemy poduszki z poszewkami w rozmaitych wzorach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nad odpowiednią dla siebie poduszkę. Sprzedajemy poduszki termoplastyczne produkcji krajowej, co pozwala na nadzorowanie produkcji poduszek na każdym etapie.

Sprzedajemy poduszki powstające z pasji do komfortowego snu. Wypełnione są pianką poliuretanową, która mięknie pod wpływem ciepła i nacisku organizmu. Zapewnia ona stabilne podparcie i wygodę. Co ważne, wspomaga szybsze zasypianie i niweluje obracanie się w czasie snu. Poszewki są antyalergiczne.

Zapewniamy szybką dostawę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową Drzemka.com.

Artykuły

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę z pianki termoelastycznej?
Dlaczego warto zainwestować w poduszkę z pianki termoelastycznej?
Masz problemy z zasypianiem? A może rano wstajesz z bólem pleców lub karku? Poduszka z pianką termoelastyczną to rozwiązanie tych problemów! Poznaj szczegóły.

Wideo

Kontakt

Kontakt Drzemka.com

Drzemka.com, Zaścianki

Opinie (0)

Opinie o firmie Drzemka.com